Turgutluspor Kartepe’de güç topluyor

  • Haberin Tarihi: 11 Ağustos 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Turgutluspor Kartepe’de güç topluyor

2018-2019 sezonu hazırlıklarını sürdüren Turgutluspor’un Kartepe kamp çalışmaları sürüyor. Daha önce Turgutlu’da ilk etap kamp çalışmalarını tamamlayan kırmızı siyahlı ekip etap için ise Kartepe’yi tercih etmişti.

22 günlük ilk etap çalışmasını Turgutlu’da tamamlayan ve sonrasında da ikinci etap kamp çalışmaları için Kartepe’ye giden TFF 3. Lig 3. Grup ekiplerinden Turgutluspor, teknik ve kondisyona yönelik çalışmalar yapıyor. Teknik direktör Erdal İşkar ve teknik heyetini nezaretinde çalışmalarını sürdüren Turgutluspor, aynı zamanda da hazırlık maçları yaparak ligin bilgilerini pekiştiriyor.

Kartepe çalışmalarından memnun olduğunu ifade eden Turgutluspor teknik direktörü Erdal İşkar “Turgutlu’da yaptığımız kuvvet ve dayanıklılık idmanları sonrasında şimdi de teknik ve kondisyona yönelik idmanlar yapıyoruz. Amacımız lige hazır ve güzel bir futbol sergileyen Turgutluspor ile taraftarlarımızın ve Turgutlu halkının karşısına çıkmak. Şuan için 4 oyuncumuzda küçük sakatlıklar ve kendilerini riske atmamak için onlara ayrı çalışma uygularken, takımımızın diğer oyuncuları ise günde çift yaparak lige hazırlanıyor. Şuan için hücumda oyuncu eksiğimiz var bir yandan da oyuncu görüşmelerimiz sürüyor. Önümüzdeki günlerde hücuma yönelik bir yada iki oyuncuyu kadromuza dahil etmeyi hedefliyoruz” dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın