Turgutluspor, Yeni Ordu sınavında

  • Haberin Tarihi: 8 Şubat 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Turgutluspor, Yeni Ordu sınavında

TFF 3. lig 2. grup temsilcisi Turgutluspor Cuma günü evinde oynayacağı Yeni Orduspor maçı hazırlıklarını Irlamaz tesislerinde sürdürüyor.

Erzincan karşısında alınan farklı mağlubiyetin ardından görevinden ayrılan Özgün Kaya’nın yerine idmanlarda takıma nezaret eden Turgutlu’nun alt yapı hocaları kendilerine güvenilmesini istediler.

Salı gününden bu yana kırmızı siyahlı ekibi Ordu maçına hazırlayan ve Cuma günü oynanacak maçta takımın başında sahaya çıkacak olan Mithat Karabörk, Eray Gülay, Cengiz Biçer ve kaleci antrenörü Altınay Çetin Turgutlu’nun kendilerine güvenmesini ve zor günlerde Turgutluspor için var güçleriyle çalıştıklarını belirttiler.

Turgutlu’nun yerli hocalarının Turgutluspor için sorgulamadan her zaman göreve hazır olduğunu belirten antrenör Mithat Karabörk; “Ben olayım yada diğer ağabeylerimiz arkadaşlarımız olsun Turgutlulu her hoca Turgutluspor için her zaman görev almaya hazırdır. Bizler bugün Turgutluspor için buradayız, taraftarımızdan bütün Turgutlu’dan beklentimiz bize güvensinler.” dedi.

Irlamaz tesislerinde ki neşeli geçen idmanın ardından açıklamalarda bulunan Turgutluspor kulüp başkanı Hakan Sezer; “Özgün hocamızla yollarımızı ayırdıktan sonra çok sayıda telefon aldık, halen de alıyoruz. Bizim de üstünde durduğumuz isimler oldu. Ancak biz öncelikle acele etmeden önümüzü görmek istedik. Kendi evlatlarımız kardeşlerimiz olan Turgutlulu teknik adamlarla Ordu maçına çıkacağız. Bizim onlara güvenimiz tam, inşallah bu maçtan puan ya da puanlarla ayrılacağımızı düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın