Turgutluspor,Karadeniz’den çıkamadı

  • Haberin Tarihi: 26 Şubat 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Turgutluspor,Karadeniz’den çıkamadı

TFF 3.lig 2.grup temsilcisi Turgutluspor, Karadeniz deplasmanında Pazarspor’a 2-0 yenildi. Deplasman karnesi iyi olan Turgutluspor rakibine 2 farkla yenildi ve istediği puan yada puanları hanesine yazdıramadı. Turgutluspor deplasmanda hem 3 puan bıraktı hemde Fatih Somuncu ve Rıdvan’ın kırmızı kart görmesiyle yara aldı.

Maç sonrası Turgutluspor Kulüp Başkanı Hakan Sezer ve teknik direktör Erdal İşkar hakemleri eleştirdi. Kendilerine çok kolay kartlar çıkarıldığını söyleyen başkan ve teknik direktör aynı standartın rakibi uygulanmadığını ifade etti.

Turgutluspor Kulüp Başkanı Hakan Sezer;” Zorlu bir maç olacağını biliyorduk ancak hakemin hatalarını hesaba katmamıştık. Bu sezon hakemlerden çok çektik, tribünlerde bireysel net küfürler oldu ancak kimse olaylara müdahale etmedi. Polisin yanında aleni küfürler oluyor ancak polis oralı bile olmadı, biz sadece futbol oynamaya gelmiştik. Hakemin saha içerisinde bir standartı yoktu” dedi.

Erken gelen golle oyun planlarının bozulduğunu ifade eden teknik direktör Erdal İşkar;” Maçın ilk saniyelerinde yediğimiz gol tüm planlarımızı bozdu. İlk yarıda 10 kişi kalınca oyuna girmekte sorunlar yaşadık. 2 oyuncumuz atıldı, hakemler konusunda sıkıntılar yaşıyoruz. Bu maçı noktaladık artık konuşacak bir şey yok, önümüzdeki maçlara bakacağız” şeklinde konuştu.

—Turgutlusporlu futbolcundan Turgutlulu gazetecilere terbiyesizlik—

Pazarspor ile Turgutluspor arasındaki oynanan maç sonrası Turgutluspor’un savunma oyuncusu Muhammed Can, 1400 kilometre yol kat ederek Turgutluspor’u deplasmanda yalnız bırakmayan gazetecilere hakaret etti. Hakemin bitiş düdüğünün ardından soyunma odasına yönelen Turgutluspor’lu futbolcuların fotoğraflarını çeken Turgutlulu gazetecilere Muhammed Can sinkaflı sözlerle hakaret etti. Sahada tel tel dökülen Muhammed Can kötü oyununa mazereti gazetecilere hakaret ederek buldu.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın