Turgutluspor’un kalesi düştü, savunma alarm veriyor

  • Haberin Tarihi: 11 Şubat 2019
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Turgutluspor’un kalesi düştü, savunma alarm veriyor

Turgutluspor ligin ikinci yarısına kötü bir başlangıç yaptı ve oynadığı 4 maçta sadece 1 puan alabildi. Kırmızı siyahlılar play off hattında başladığı ikinci yarıda oynadığı 4 maç sonrası play off hattından 6 puan uzaklaştı. Turgutluspor ikinci yarıda kalesini gole kapatmakta zorlandı ve 4 maçta tam 11 gol yedi.

Turgutluspor 21.haftada deplasmanda lider Bayburt İl Özel İdare’ye 4-1 mağlup olmaktan kurtulamadı. Kaleci Cihan’ın sakatlığı sonrası Turgutluspor’un kalesi düştü ve 4 maçta 11 gol yedi. Cihan’dan sonra kalede görev yapan Mehmet Can ve Mahmut kırmızı siyahlılara merhem olmadı ve bu iki kaleci kalelerini gole kapatamadı. 4 maçta 6 gol atmasına rağmen rakibini durdurmakta sıkıntı yaşayan Turgutluspor’un savunma hattı ve kale bölgesi ciddi alarm verdi.

Turgutluspor bir günlük iznin ardından Çorum Belediyespor maçının hazırlıklarına başlayacak. Turgutluspor’da kart cezalıları Kadir ve Güner dışında hafif sakatlıkları bulunan Necmi ve Mehmet İncebacak’ın kadroda yer alması bekleniyor.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın