Turgutlu’yu ürperten hırsızlık

  • Haberin Tarihi: 10 Ocak 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Turgutlu’yu ürperten hırsızlık

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde son günlerde artış gösteren hırsızlık olaylarına bir yenisi daha eklendi. Bugün öğle saatlerinde bir aracın camı patlatılarak içerisinde bulunan cep telefonu ve tablet bilgisayar çalındı.

Turgutlu’nun merkez mahalleleri arasında yer alan Cumhuriyet Mahallesi Selçuklu Sokak üzerinde meydana gelen olay vatandaşı tedirgin etti. İzmir’den gelen ve özel bir firmaya ait olan araç park halindeyken kimliği belirsiz kişi yada kişilerce şoför kısmında ki camı kırarak araç içerisinde bulunan cep telefonu ve tablet bilgisayarı çaldı. Aracı kullanan Akın A. aracın bulunduğu bölgeye geldiğinde büyük şok yaşadı. Araç camının kırıldığını ve içerisinden hırsızlık yapıldığını gören Akın A., durumu emniyet güçlerine bildirdi.

–Vatandaş tedirgin oldu–

Sosyal medya yoluyla haber merkezimize ulaştırılan fotoğraflar olayın ciddiyetini gözler önüne serdi. Hırsızlığın öğle saatlerinde ve işlek bir sokakta meydana gelmesi vatandaşları tedirgin etti. Bölgede ki vatandaşlar ise bu yöntemle gerçekleştirilen bir hırsızlığı ilk kez yaşadıklarını ifade ederek şaşkınlıklarını gizleyemediler.

Yaşanan olay sonrası konuyla ilgili olarak emniyet güçlerinin soruşturma başlattığı ve bölgede ki güvenlik kamerası görüntülerine başvurduğu öğrenildi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın