TUTSO’dan üniversite kazanan meslek liselilere burs

  • Haberin Tarihi: 18 Eylül 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
TUTSO’dan üniversite kazanan meslek liselilere burs

Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası, Hasan Ferdi Turgutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden  üniversite sınavını kazanıp yerleşen 3 meslek lisesi öğrencisine 4 yıl boyunca burs verecek.

Hasan Ferdi Turgutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden mezun olup bu eğitim yılında 3 farklı üniversite kazanan 3 öğrenciye Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 4 yıl boyunca burs verilecek.

Eğitimi ve mesleki gelişimi her zaman desteklediklerini dile getiren Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, sivil toplum kuruluşlarının eğitime her zaman katkı sağlaması gerektiğini ifade etti.

Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan’da ticaret dünyasının temsilcisi olan Ticaret ve Sanayi odasının eğitime verdiği destek ve teşvikten dolayı memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

Okulda ki etkinlikte aynı zamanda geçen yılın okul birincileri ödüllendirildi. Etkinliğe Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan, Turgutlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, Okul Müdürü Hüseyin Salar katıldı.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın