Vatandaş en sonunda isyan etti (VİDEO)

  • Albümün Tarihi: 17 Kasım 2017
  • Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde Akçakmak Yolu prestij caddesi çalışmalarında iş makinesinin kopardığı elektrik teli vatandaşı mağdur etti. Yaklaşık 20 saattir elektriksiz kalan sokak sakinleri isyan ederken karşılarında muhatap bulamadıkları için dertlerini de kimseye anlatamadı. Yolu yapan firmadan ve elektrik firmasından sorunun çözümü için yardım bulamayan vatandaş kış günlerinde elektriksiz ve bağlı olarak doğal gazsız soğukta evlerinde oturuyorlar.

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Turgutlu’ya yapılan prestij caddeleri kapsamında yer alan Akçakmak Yolu çalışmaları devam ederken çalışmanın Turan Mahallesi etabında sıkıntılı anlar yaşandı. Turan Mahallesi Akçakmakyolu ile Bıldırcın Sokak kesişiminde iş makinesi kazı yaparkan elektrik kablosunu kopardı. 20 saattir elektriksiz kalan vatandaşlar isyan ederken karşılarında yetkili birini bulamadı. Kış günü soğukta ve elektriksiz kalan sokak sakinleri muhatap bulamadıkları için sorunlarını da çözemediler.

Sokak sakinlerinden İsmail Karadağ;”Elektrik yok doğal olarak gazımızda kesik. Soğukta ve karanlıkta kaldık, karşımızda muhatapta yok. Elektrik kablosu kopmuş ancak kimse olayı sahiplenmiyor. Dolaplarımızda ki ürünler eridi, soğukta kaldık ve 21.yüzyılda karanlıktayız” dedi.

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • kadir
    18 Kasım 2017 07:53

    bir belediye ye şehrin yollarını boz deseniz bu kadar bozamazsınız, şehir içi yolları bozmakta çıtayı o kadar yükselttiler ki kimse bu rekora bir daha yaklaşamaz herhalde.

Bir Yorum Yazın