Yağmurdan kaçarken hayatını kaybetti

  • Haberin Tarihi: 9 Mayıs 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Yağmurdan kaçarken hayatını kaybetti

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde dün akşam saatlerinde yaşanan sağanak yağıştan kaçmak için ova yolunda metruk bir binaya sığınan şahıs metruk bina önünde taşa takılarak hayatını talihsiz bir biçimde kaybetti. Şahsın cansız bedenini sabah saatlerinde çiftçiler fark etti.

İddiaya göre; Turgutlu’da bir fabrikada çalışan ve İzzettin Mahallesinde ikamet eden Murat Yalçın(40) Salı akşam saatlerinde işyerinden çıktı ve motosikletiyle evinin yolunu tuttu. Murat Yalçın yolda şiddetli sağanak yağışın başlamasıyla ova yolunda bulunan metruk binaya sığındı. Metruk binada yağmurun dinmesini bekleyen Murat Yalçın bir ara bina dışına çıkmak istedi ve o esnada dengesini kaybederek yere düştü. Düşme esnasında başının arka kısmını şiddetli bir şekilde sivri bir taşa çarpan Murat Yalçın hayatını kaybetti. Murat Yalçın’ın cansız bedenin Çarşamba sabahı tarım arazilerine giden çiftçiler fark etti. Murat Yalçın’ın ölüm nedeniyle ilgili farklı iddialar yer alsada jandarma ekipleri tüm ihtimalleri değerlendiriyor.

Murat Yalçın’ın ölü bulunduğu bölgede jandarma olay yeri inceleme ekipleri ve savcılık incelemelerde bulundu. Olay yeri inceleme çalışmalarının ardından Murat Yalçın’ın cenazesi Turgutlu Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Motosikletiyle birlikte metruk binada ölü bulunan Murat Yalçın’ın evli ve 2 çocuk babası olduğu öğrenildi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın