Yazın vazgeçilmezi dondurma…

  • Haberin Tarihi: 14 Temmuz 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Yazın vazgeçilmezi dondurma…

Bu yaz gerçek keçi sütünden Sütfest dondurma ile serinleyin

 Özdilek, alışılmış kalitesini Sütfest dondurmalar aracılığıyla bir kez daha kanıtlayarak yaz sıcağında serinlemek isteyenleri birbirinden lezzetli dondurmalarla serinletiyor. Özenle seçilmiş çikolatayı, Antep fıstıklarını ve çilekleri pastörize edilmiş süt ve keçi sütü karışımıyla birleştiren Özdilek, yazın en lezzetli ve sağlıklı dondurmasını tüm dondurmaseverlerle buluşturuyor.

Yazın gelmesiyle birlikte yaz sıcağında serinlemek isteyenleri düşünen Özdilek, Sütfest dondurmalarıyla herkesi en lezzetli yoldan serinletiyor.

Birbirinden farklı 4 çeşidi bulunan Sütfest dondurmalar, katkısız süt ve keçi sütü karışımının çilek, Antep fıstığı ve çikolatayla dansıyla damakları benzersiz bir lezzetle buluşturuyor. Yazın en lezzetli dondurmasıyla serinlemek isteyen herkesi Özdilek, hipermarketlerine davet ediyor.

Editöre Not:

Şef Ömür Akkor’dan Milföylü Dondurma Tarifi: Fırınlanan milföyler pişince fırından alınır. Milföylerden biri alt taban olarak kullanılır ve alt tabanın üzerine iki top vanilyalı Sütfest dondurma eklenir. Dondurmaların üzerine dilimlenmiş çilekler konulur. Üst taban milföy, çileklerin üzerine kapatılır. Pudra şekeriyle servis edilir.

750 ml’lik bir kutu Sütfest Antep Fıstıklı Dondurma: 16.95 TL’den 12.95 TL’ye, 750 ml’lik bir kutu Sütfest Sade, Çikolata, Çilekli Dondurma: 14.95 TL’den 10.95 TL’ye düşmüştür

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın