Abdullah Ercan futbolla birlikte adaleti de unutmuş

  • Haberin Tarihi: 2 Mayıs 2021
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Abdullah Ercan futbolla birlikte adaleti de unutmuş

Turgutluspor lige havlu attıktan sonra herkesin beklentisi genç ve alt yapıdan çıkan oyuncular ile yerli oyuncuların sahada yer almasıydı ancak galibiyeti unutan futbolcular yine sahada. Abdullah Ercan futbolun yanında adaletli olmayı da unutmuş. Ortaya çıkan tablo kimsenin iyi niyetli olmadığının kanıtıdır.

Haftalarca cezalı olan Mutlu Doğan Aksu döndüğü ilk maçta ilk 11’de, futbolcu olduğu şüpheli olan ve ayakta duramayan Muhammet Beşir hala sahada ama Kasabalı Mert daha topa dokunamadı, Abdullah hoca Mert’i bilmiyorsa hatırlatalım, çocuk yaşta 2.ligde Turgutluspor’un forvetinde oynuyordu. Hüseyin Yılmaz ve Taha gibi kaleciler her hafta kalesinde gol görürken alt yapıdan çıkan Yunus Yağız neden kaleye geçmedi, orta sahada haftalardır ne oynadığı belli olmayan Muhammet Rıdvan’ı nasıl sahada tutarsınız, Okan orta sahada makine gibi çalışırken hem de. Serkan Akın neden 1 dakika süre almadı, Abdullah Ercan futbolun yanında adaletsizliği de sınıfta kaldı.

Turgutluspor’da yine gelenek değişmedi Kasabalı çocukların yüzüne yine bakılmadı. İkinci yarıda tel tel dökülen adına futbol bile denemeyecek bir oyun oynayan bu futbolcular maç başı kazansın diye mi hala sahada. Abdullah Ercan büyük hayal kırıklığının yanında adaletli olmadığı içinde bu takımda çalıştırılmamalı. Yönetim bu olaylarla neden müdahale etmiyor, Abdullah Ercan vicdanın rahat mı bilemem ama bu renklere gönül veren o genç ve yerli oyuncuların sana haklarını helal edeceğini düşünmüyorum, büyük bir adaletsizlik örneği koydun. Turgutluspor’un geleceğini düşünen varsa Abdullah Ercan ile anında yollar ayrılmalı. Futbolu uzun zamandır sayenizde konuşamıyoruz ama en azından adaletli olun…

Pandemi nedeniyle taraftar yok, baskı yok ama teknik ekibinde babasının çiftliği değil burası, bir önce çantanızı toplayın ve bu takımından uzaklaşın. Sizin adaletinize inanmıyorum Sayın Abdullah Ercan. Anılarımızda Türk futbol tarihinin en iyi sol beklerinden biri olarak kalın ve Turgutluspor’dan istifa edin, kötü futboldan değil adaletsizlikten dolayı sınıfta kaldınız. (İrfan Anlayanoğlu)

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın