Ahmet Daşkan adaylığını, Çetin Akın desteğini açıkladı

  • Haberin Tarihi: 23 Kasım 2021
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Ahmet Daşkan adaylığını, Çetin Akın desteğini açıkladı

Turgutluspor’da yarın yapılacak olan olağanüstü kongrede Turgutlu Belediye Başkan yardımcısı Ahmet Daşkan adaylığını açıkladı.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın kongre üyelerini seçime davet ederken yol arkadaşına desteğini açıkladı.

Akın:”Değerli hemşehrilerim, Büyük Turgutluspor’umuzun Büyük Taraftarları,Yarın (24.11.2021 Çarşamba günü) saat 19.00’da Yedieylül Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak olan olağanüstü Turgutluspor Kongresine üye olup olunmadığına bakılmaksızın Kırmızı-Siyah renklere gönül vermiş tüm hemşehlerilerimizi davet ediyorum. Olağanüstü kongrede başkanlığa adaylığını açıklayan yol arkadaşım Ahmet Daşkan kardeşime bu yolda başarılar diliyorum. Seçim Turgutluspor’umuza ve Turgutlu’muza hayırlı olsun.Kazanan Turgutluspor Olsun”

Ahmet Daşkan ise adaylığını açıkladı ve Turgutluspor camiasına seslendi.

Daşkan:”Kıymetli Turgutlulular ve Büyük Turgutluspor Ailesi,Yarın (24.11.2021 Çarşamba) Yedieylül Kapalı Spor Salonunda yapılacak ve saat 19.00’da başlayacak olan olağanüstü Turgutluspor Kongresinde, Turgutluspor’umuzu hakketiği yere ve özlenen eski günlere kavuşturmak için başkanlığa adaylığımı açıklıyorum. Bu renklere gönül vermiş tüm Turgutluspor sevdalılarını yarın yapılacak olan kongreye davet ediyorum. Üye olup olmamasına bakılmaksızın Turgutluspor’umuza sahip çıkmak hepimizin görevidir. Bu vesileyle hem seçimin hem de adaylığımı Turgutluspor’umuza ve Turgutlu’muza hayırlı olmasını diliyor, desteklerinizi bekliyorum.Kazanan Biz Olacağız, Kazanan Turgutluspor’umuz olacak”

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın