Ak Parti Turgutlu teşkilatı bayramlaştı

  • Haberin Tarihi: 9 Ağustos 2019
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Ak Parti Turgutlu teşkilatı bayramlaştı

Turgutlu İlçe teşkilatından düzenlenen bayramlaşma programında konuşan milletvekili Akkal, Her Türk vatandaşının, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Edoğan’ın yanında olması gerektiğini söyledi.

ABD’nin, Avrupa’nın ve terör örgütlerinin hep bir olup Türkiye’ye saldırdıklarını söyleyen Akkal, “AK Parti ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanlış yaptığı noktalar olabilir. Fakat unutulmaması gereken bir şey vardır ki, oda kimsenin hatasız olmamasıdır. Her insanın hataları, yanlış vardır. Hepimiz insanız ve hata yaparız. Fakat unutulmamalıdır ki şu dönemde her Türk vatandaşının, her Türkiye sevdalısının Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olması gerekiyor. Çünkü, ABD, Avrupa ve terör örgütlerinin tamamı Türkiye saldırıyor. Bununda nedeni Recep Tayyip Erdoğan gitsin. Cumhurbaşkanımızı neden istemiyorlar düşünmek lazım.” dedi.

AK Parti İlçe Teşkilatı bayramlaşmasına, İlçe Başkanı Kazım Dilek,, Kadın Kolları Başkanı Sibel Nevin Baş, Meclis üyeleri, partili yöneticiler ve vatandaşlar katıldı.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın