Ak Parti ziyaretleri sıklaştırdı, İl Başkanı sahaya indi

  • Haberin Tarihi: 23 Haziran 2021
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Ak Parti ziyaretleri sıklaştırdı, İl Başkanı sahaya indi

Geçtiğimiz Cuma günü Manisa’nın en büyük ilçelerinden Turgutlu’ya bir dizi ziyaret gerçekleştiren AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı önderliğinde teşkilat mensupları vatandaşlar ve esnaf ile bir araya gelerek sorunlarını dinlediler.
AK Parti Manisa teşkilatı da 2023 hedefleri doğrultusunda saha çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz Cuma günü Turgutlu’ya bir dizi ziyaret gerçekleştiren İl Başkanı Salih Hızlı önderliğinde teşkilat mensupları, vatandaşlar ve esnaf ile bir araya gelerek sorunlarını dinlediler.
AK Parti İl Başkanı Salih Hızlı’ya Turgutlu ziyaretinde Teşkilat Başkanı Zafer İkinci, Tanıtım ve Medya Başkanı Ömer İşçi, Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Özsümer, İlçe Başkanı Serkan Baş ve İlçe Yöneticileri eşlik etti. Programına Turgutlu’nun en eski lokantası olan Borsa Lokantasını ziyaret ederek başlayan Hızlı beraberindeki teşkilat mensupları ile birlikte, Pazar Camii’nde Cuma Namazını kıldı ardından esnaf ve vatandaşlar ile bir araya geldi. İl Başkanı Hızlı Turgutlu’da 73 yıldır kunduracılık yapan ve Manisa’da da birkaç kez yılın ahisi seçilen Ethem Ustayı, Turgutlu’nun en eski işletmelerinden olan 121 yıllık Helvacı Osman dükkanını ve 50 yıldır Berberlik Yapan İbrahim Tıpırdamaz’ı ziyaret etti. Şehit Onur Karakaya’nın ailesine ziyarette bulunan Başkan Hızlı teşkilat olarak her daim yanlarında olduklarını ifade etti. Ardından ilçeye Gençlik Merkezi olarak hizmet verecek binayı ziyaret ederek eksikleri hakkında bilgi aldı. Sonrasında ilçeye yapılacak Dereköy Kur’an Kursu inşaatını ziyaret eden Başkan Hızlı, burada müftü ve yöre halkından binanın son durumu ve eksiklikleri hakkında bilgiler aldı. Başkan Hızlı son olarak Turgutlu’nun en büyük mahallesi olan Selvitepe’yi ziyaret ederek burada muhtar ve mahalle sakinleri ile bir araya gelerek, sorunları dinledi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın