Akşener;” Artık tencereler kaynamıyor, boş tencere her iktidarı devirir”

  • Haberin Tarihi: 14 Mart 2019
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Akşener;” Artık tencereler kaynamıyor, boş tencere her iktidarı devirir”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Manisa’nın Turgutlu ilçesinde vatandaşlara seslendi. Millet ittifakının adaylarına destek isteyen Akşener;” Boş tencere her iktidarı devirir” dedi.

31 Mart’ya yapılacak olan yerel seçimler öncesi İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener 2 günlük Manisa programı yaptı ve Manisa’nın ilçelerinde ki ilk durağı Turgutlu oldu. Millet ittifakı ve İYİ Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orkun Şıktaşlı ve Millet ittifakı ve CHP Turgutlu Belediye Başkan adayı Çetin Akın’a destek isteyen Akşener siyaset dilinin çok sertleştiğini dile getirdi. Ekonomik sorunlardan, tarım politikalarının kötü gidişi gibi konularda açıklamlarda bulunan Meral Akşener, yerel seçimlerde beka problemi olmadığının altını çizerek;”Bu bir yerel seçim ve yerel seçimin bekayla ilgili bir sorun teşkil ettiğine inanmıyoruz. Bunların beka dediği kendi koltukları ve makamlarıdır. 31 Mart’ta bunların kulaklarını hep birlikte çekeceğiz” dedi.

Üreticiyi, işletmeciyi, kendilerinden olmayanları terörist ilan ettiği gerekçesiyle iktidarı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı eleştiren Meral Akşener;” Süleyman Demirel’in bir sözü var boş tencere her iktidarı devirir diye. Şimdilerde tencereler kaynamaz oldu. Ekonomi, tarım, dış politika neredesinden tutarsak tutalım elimizde kalıyor” ifadelerini kullandı.

Millet ittifakı ve CHP Turgutlu Belediye Başkan adayı Çetin Akın, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e Turgutluspor atkısı hediye etti ve Akşener seçim otobüsünde Turgutluspor atkısıyla vatandaşlara seslendi.

Meral Akşener’e Turgutlu’da CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen, CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, Millet ittifakı ve İYİ Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orkun Şıktaşlı ve Millet ittifakı ve CHP Turgutlu Belediye Başkan adayı Çetin Akın eşlik etti.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın