Annesi tarafından ihbar edildi, gerçek sonradan ortaya çıktı

  • Haberin Tarihi: 7 Kasım 2019
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Annesi tarafından ihbar edildi, gerçek sonradan ortaya çıktı

Turgutlu’da ehliyetsiz ve kask kullanmadan motosiklet kullanan oğluna mektup yazan anneye destek trafik polislerinden geldi. Oğluna doğum günü sürprizi hazırlayan Nuray Kılıç, ehliyetsiz ve kasksız motosiklet kullanan oğlunu trafik polislerine yakalatarak yazdığı mektubu verdi.

Turgutlu’da oturan Nuray Kılıç, 18 yaşına giren ve kendisinden sürekli büyük doğum günü isteyen oğlu için trafik polislerinin yardımıyla sürpriz yaptı. Nuray Kılıç, oğlunu Ergenekon Mahallesi’nde bulunan bir restoranta çağırdı. Doğum gününün kutlanacağından habersiz olan Ulaş Berkant Kılıç (18), motosikletiyle arkadaşı da alarak yola çıktı.

Ehliyeti olmadığı için trafik polislerinden korkan Ulaş Berkant Kılıç ve arkadaşını, sürpriz yapmak için bekleyen polis ekipleri durdurdu. Trafik polisi Adem Beyaz, Ulaş Berkant’a kask takmadığı için cezai işlem uygulanacağını söyledi.

Ceza makbuzunu yazmak için çıkaran polis memuru Adem Beyaz, Ulaş Berkant’ın doğum gününü kutlayarak annesinin yazdığı mektubu verdi.

Durum karşısında şaşıran ve annesinin yazdığı mektubunu okuyan Ulaş Berkant, polis ekiplerine teşekkür etti.

Ulaş Berkant Kılıç,”Öncelikle trafik polislerimize teşekkür ediyorum. Bu kadar olay içerisinde vakitlerini ayırıp böyle güzel bir organizasyon düzenlemişler. Benim için sürpriz oldu. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”dedi.

Doğum günü sürprizini hazırlayan anne Nuray Kılıç ise, Oğlunun sürekli olarak kendisinden doğum günü sürprizi beklediğini,  bu yüzden oğluna hem ders vermek, hemde sürpriz yaparak doğum gününü kutlamak için böyle bir şey yaptığını söyledi. Kılıç;” Oğlum, 18 yaşına gireceğini, anne artık evde kutlanmasını istemiyorum. Bana büyük bir sürpriz yapmanı istiyorum. Senden beklentim çok yüksek demişti. Benim de aklıma trafik polislerinden korktuğu aklıma geldi. Çünkü her eve gidişimde, bugün trafik yakalamadı diye konuşuyorduk. İş yerinde çalışırken aklıma trafik polisi bir abimiz onu aradım, konuyu bahsettim ve yardımcı oldular. Bir mektubum yazdım oğluma. Oğlumun arkadaşı Sinan, polis Adem bey, ben organize olduk ve oğlumu Ergenekon kavşağından yakaladılar. Ben çok mutlu oldum ve oğlumun mutlu olması için böyle bir sürpriz hazırladım. Onu biraz mutlu edebildiysem ne mutlu bana.”

Ulaş Berkant Kılıç, daha sonra ailesi ve sevenleri ile doğum gününü kutladı.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın