Başarılı Sporcular Turgutlu’yu Gururlandırıyor

  • Haberin Tarihi: 18 Nisan 2019
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Başarılı Sporcular Turgutlu’yu Gururlandırıyor

Turgutlu Belediyesi Spor Akademisi’nin başarılı sporcuları Turgutlu’yu gururlandırmaya devam ediyor. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın da genç sporcuları bölge şampiyonlarına uğurlamaya devam ederken zorlu maçlar öncesi başarılar diledi.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Turgutlu Belediyesi Spor Akademisi’nin başarılı sporcularını final maçlarına uğurlamaya devam ediyor. Bu kapsamda Uşak’ta 17-21 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan Bölge Şampiyonası’nda Manisa’yı temsil edecek olan küçük grup erkek voleybol takımı şampiyona öncesinde Başkan Akın’ı ziyaret etti. Genç sporculara ve antrenörlerine başarılar dileyen Başkan Akın sporcuların şampiyonadan başarıyla döneceklerine inandığını da sözlerine ekledi. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ayrıca Kütahya’da düzenlenen Bölge Şampiyonası maçlarında Türkiye Finallerine kalan Yıldız Erkek Voleybol Takımı sporcularını tebrik ettiğini ve Türkiye Şampiyonu olarak Turgutlu’ya beklediğini de dile getirdi.

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • ali
    18 Nisan 2019 09:56

    ilk intiba hiç iyi değil. umarım güç zehirlenmesinden hemen çıkar. neticede cumhurbaşkanı olmadı belediye başkanı oldu. ayrıca çekimser oy kullanarak bir önceki diönemin sorumluluğundan pay sahibi oldular..

Bir Yorum Yazın