Başkan Akın Esnaf Ziyaretlerinde Bulundu

  • Haberin Tarihi: 1 Haziran 2020
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Başkan Akın Esnaf Ziyaretlerinde Bulundu

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Başkan Çetin Akın, Başkan Yardımcıları Ahmet Daşkan, Fırat Honaz, Mithat Erden ve Evren Erbaş Ser ile birlikte korona virüs salgını nedeniyle uzun bir aradan sonra bugün faaliyetlerine başlayan kahve, kıraathane ve lokantacı esnafını ziyaret etti.

Turgutlu esnafıyla bir araya gelen Başkan Akın iki aydan uzun süredir iş yerleri kapalı olan esnafa hayırlı işler dilerken maske kullanımı, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyulmasının toplum sağlığının korunması açısından hayati önem taşıdığını da hatırlattı.

Esnafımızın gerekli özeni göstereceğinden şüphemiz yok”

Kahve, kıraathane ve lokantacı esnafına gerçekleştirdiği ziyaret hakkında konuşan Başkan Akın, “Korona virüs salgını dolayısıyla kahve, kıraathane ve lokantacı esnafımız iki ayı aşkın süredir faaliyet gösteremiyordu. Bugün itibariyle yeniden işlerinin başına dönen esnafımıza başkan yardımcılarımızla birlikte destek ziyaretinde bulunduk. Halk sağlığını korumak adına esnafımızın gerekli özeni göstereceğinden hiç şüphemiz yok. Tüm esnaf kardeşlerimize hayırlı işler, bol ve bereketli kazançlar dilerim” ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • ALİ
    2 Haziran 2020 08:08

    Sayın başkan daha ne zaman hizmete başlayacaksınız acaba.? ilginçtir şu sıralar sizden sadece HDP liler memnun…artık çıkıp cesurca .._ evet biz seçimde ittifak yaptık, deyin.. çünkü bunu bilmeyen yok..

Bir Yorum Yazın