Başkan o iddiaları cevapladı”Kişinin fikri neyse zikri de odur, kişi işi kendinden bilir”(VİDEO)

 • Albümün Tarihi: 9 Haziran 2020
 • Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Elazığ’a giden yardım malzemeleri hakkında Ak Parti kanadından gelen iddialara cevap verdi. Başkan Akın:”Atalarımızın bazı sözleri var bunları bilirsiniz. Kişinin fikri neyse zikri de odur, kişi işi kendinden bilir gibi. Bu yardım hareketini siyasete alet ettiyseniz vay halinize sizin”dedi.

Başkan Akın: “Elimizde milletvekilimizin aldığı izin belgesi var ve ortada yanlış bir durum yok. Bölgenin sorumlu kaymakamı bana çadırsız, paletsiz mal almıyoruz dedi. Bu konu hakkında bir arkadaşımız bizim hakkımızda suç duyurusunda bulunmuş ve adli süreç başlamış. Adli süreci başlamış bir durum için açıklama yapmayacaktım ama kamuoyu durumu bilsin istedim. Biz burada bir suç işlediysek cezasını çekeriz, Allah korusun böyle bir durum yaşanmasın ama bir daha olsun bir daha yapacağım. Ben Turgutlu halkının yapmış olduğu yardımı, parasının bir kuruşunu kimseye yedirtmem, yemem. Kişinin fikri neyse zikri de odur, kişi işi kendinden bilir”dedi.

Bu yazıya 2 Yorum Yapıldı.

 • ALİ
  9 Haziran 2020 07:10

  Sayın başkanın bu üslubu ; yavuz hırsız ev sahibini bastırır; gibi olmuş..Esasen sadece merak ediyoruz..: Depremzedeler için toplanan yardım tırları neden CHP Tunceli milletvekilinin özel ticari deposuna indiriliyor.? neden Kamyonlardaki TURGUTLU yazılı afişler yolda indiriliyor.? Neden AFAD a teslim edilmedi.?

 • hayati
  9 Haziran 2020 07:22

  Deprem döneminde HDP ayrı hareket ediyordu, devlet eliyle yapılan yardım organizasyonunun dışında duruyor kendince bir şeyler yaptığını iddia ediyordu. bizim yardımlar yoksa oralara mı gitti.? böyleyse çok yazık olur, bu Turgutlu halkına ihanet olur…

Bir Yorum Yazın