Başkan yardımcısını şantajla istifa ettirmeye çalıştılar

  • Haberin Tarihi: 25 Şubat 2021
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Başkan yardımcısını şantajla istifa ettirmeye çalıştılar

Turgutlu Belediye Başkan yardımcısı sosyal medyada kendini şantaj ile görevinden istifa ettirmeye çalıştıklarını açıkladı.

Sosyal medya hesabından yapılan konuşmaları açıklayan Başkan yardımcısı yaptığı açıklamada:”18.02.2021 tarihinde 21.26 saatinde tarafıma 0534 926 5257 numaralı telefonun WhatsApp hattından mesaj atılarak tehdit ve şantajlarla para ve Belediye Başkan Yardımcılığı görevimden istifa etmem istenmiştir.
Yukarıdaki tarihten itibaren 25.02. 2021 tarihine kadar aşağıda yazışmaları paylaştığım kişi veya kişiler irtibatlarını hiç kesmeyerek sürekli olarak tarafıma şantajda bulunmuş ancak benden bir şey alamayacaklarını düşündükleri noktada sahte sosyal medya hesaplarıyla 2008 yılında çekilmiş olan bir fotoğraf ile fotomontaj yaptıkları çok belli olan bir fotoğraf paylaşılmıştır.
Evliliğimden önce bekar olduğum bir dönemde çekilen fotoğraf şuanda yapmış olduğum kamu göreviyle hiçbir şekilde bağlantısı olmayıp o dönem yaşananlar özel hayatımla ilgilidir.
Seçimi kazandığımı

z günden bu yana planlı ve programlı olarak hem şahsıma hem de mesai arkadaşlarıma ve belediyemize yapılan bu alçakça saldırıların karşısında yılmadan halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz.
Bu ve bunun gibi çirkin saldırıları gerçekleştirenlerle, bu zehirli dili kullananlar ile Yüce Türk Mahkemelerinde hesaplaşacağız”dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın