“Bir Herif Bir Avrat” İlgi Topladı (VİDEO…)

  • Albümün Tarihi: 2 Şubat 2016
  • Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’nde sinema-tv bölümünden mezun olan ve daha önceki yıllarda TÜRSAK ve Kültür Bakanlığı’nın ortaklaşa düzenlediği Geleceğin Sineması senaryo yarışmasında senaryo ödülü alan Ulvi KARAYİĞİT’in yeni projesi Bir Herif Bir Avrat, Turgutlu’nun bir köyünde yaşayan karı kocanın tatlı hoş sürtüşmelerini konu alıyor. Herif rolünde, Boyoz Akademi’nin yapımını üstlendiği ve 8 Nisanda vizyona girecek olan Bambaşka filminde Onur karakterini canlandıran Zahid ÇETİNKAYA varken, Avrat karakterini ise Tiyatro Salt’ın vazgeçilmez oyuncusu Ceren ŞAHİN canlandırıyor. İlk 3 bölümü www.erguvantv.com ‘da yayınlanan internet dizisi, 4 dakika ve 13 bölümden oluşuyor.

Projenenin yönetmeni Ulvi KARAYİĞİT: ‘’Bu işte yola çıkarken bizim insanımızın(Kasaba halkı) sıcaklığını, naifliğini ve samimiyetini anlatan bir şeyler yapmak istedik. Bunu da büyük ölçüde başardığımıza inanıyorum. Turgutlu’da bu tarz projelerin daha çok hayat bulması için çalışacağız’’ şeklinde konuştu ve ekledi: ‘’Bu konuda da halkımızdan ve izleyicilerimizden destek bekliyoruz.’’ Siz de bu güzel projeyi izleyip izlettirerek katkıda bulunabilirisiniz. Ayrıca tamamı Turgutlu’da geçecek uzun metraj bir film için çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Türk sinemasının önemli ve tanınmış isimlerinin de yer alacağı Bu filmin ülke çapında ses getireceğini umut ediyoruz” şeklinde konuştu.

Diziyi ve diziyle ilgili gelişmeleri; Turgutlu Tivi, Erguvan TV ve dizi adına açılan sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.IMG_2149 IMG_2142

Bir Yorum Yazın