Boztepe Kasap kapılarını açtı

  • Haberin Tarihi: 21 Kasım 2020
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Boztepe Kasap kapılarını açtı

Ege bölgesinin tanınmış kasaplarından Ali Şencan’ın yanında yetişen ve yıllardır toptan et işiyle de uğraşan 37 yaşındaki Kemal Boztepe, daha 10 yaşında çıraklığa başladığı et ve et ürünleri sektöründe kendi iş yerini açtı.

Turgutlu İlçesinde işletmeciliğini genç iş insanı Kemal Boztepe’nin yaptığı Boztepe Et, Kasap ve Şarküteri, görkemli bir törenle Turgutluluların hizmetine girdi.
İlçede Cumhuriyet Mahallesi Akçakmak Yolu No: 93/B sayılı yerde bulunan Boztepe Et ve Kasap, bugün saat 14.00’te açıldı. Açılışa Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Hüseyin Coşkun, belediye başkan yardımcıları Fırat Honaz, Evren Erbaş Ser, Ahmet Daşkan, oda başkanları, Boztepe Ailesi’nin yakınları ve davetliler katıldı. İşletmeci Kemal Boztepe ve ailesi, konuklarla tek tek yakından ilgilendi. Konuklara pilav ve lokma dağıtıldı. Açılış kurdelesini Başkan Akın, başkan yardımcıları ve oda başkanları kesti. Açılışın ardından Akın ve beraberindekiler iş yerini gezerek işletmeye hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Ege bölgesinde ün yapmış kasaplardan biri olan Ali Şencan’ın yanında, henüz 10 yaşındayken çıraklığa başladığı et ve et ürünleri sektöründe kendi iş yerini açmanın mutluluğunu ve onurunu yaşadığı dile getiren 37 yaşındaki iş insanı Kemal Boztepe, 15 kişilik çalışma ekibiyle Turgutlu halkının hizmetinde olacaklarını belirtti.

Boztepe Et, Kasap ve Şarküteri, kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla ulaşmak isteyen siz değerli Turgutluluları ağırlamayı bekliyor.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın