Büyükşehir’in çimlerini Turgutlu Belediyesi biçti

 • Haberin Tarihi: 21 Mayıs 2020
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
Büyükşehir’in çimlerini Turgutlu Belediyesi biçti

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın Manisa Büyükşehir Belediyesine ait olan Irlamaz Vadisi ikinci etapta Turgutlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen ot biçme çalışmalarını Başkan Yardımcısı Evren Erbaş Ser ile birlikte yerinde inceledi.

Ramazan Bayramına az bir süre kala ekiplerce devam eden çalışmalar ile ilgili konuşan Başkan Çetin Akın, ekipler tarafından sürdürülen tüm çalışmaların daha iyi bir Turgutlu için yapıldığını söyleyerek, “Ramazan Bayramına çok az bir süre kala Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizin devam ettirdiği çalışmalar hız kazandı. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz ilçemizde ihtiyaç duyulan tüm alanlarda gerekli tüm çalışmalarını gerçekleştirirken Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz ise Turgutlu’muzun çehresini güzelleştirmesi adına çalışmalarına devam ediyorlar. Bugün de Başkan Yardımcımız Evren Erbaş Ser ile birlikte Manisa Büyükşehir Belediyesine ait olan Irlamaz Vadisi ikinci etabında Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimizin yürüttüğü ot biçme çalışmalarını yerinde inceledik. Turgutlu’muzun hak ettiği görünüm ve konuma kavuşması için çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz.” dedi.

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 2 Yorum Yapıldı.

 • ALİ
  22 Mayıs 2020 07:37

  Bravo başkan gerçekten çok büyük bir hizmet… artık Turgutluda yaşam çok daha kolay ve keyifli olacak….gerçekten muazzam bir ufkunuz var…

 • mehmet
  22 Mayıs 2020 07:38

  Bizim belediye başkanımız beş yılı böyle dolduracak..bu belli oldu… gerçek anlamda hizmet beklemeyin yani…

Bir Yorum Yazın