Çetin Akın engelli öğrencilerle masa tenisi oynadı (VİDEO)

  • Haberin Tarihi: 15 Şubat 2019
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Çetin Akın engelli öğrencilerle masa tenisi oynadı (VİDEO)

Turgutlu Belediye Gençlik Merkezi(TURBEM) tarafından hizmete açılan ve tüm çalışanları down sendromlu çocuklardan oluşan +1 Kafeyi ziyaret eden Çetin Akın ve beraberindekiler kahvaltı yapıp ardından masa tenisi oynadılar.

Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Çetin Akın, CHP Kadın Kolları Başkanı Tülin Karaaslan ve CHP ilçe yöneticileriyle birlikte TURBEM tarafından hizmete sokulan +1 Kafeyi ziyaret etti. Down sendromlu çocukların çalıştığı +1 Kafe’de önce kahvaltı yapan Çetin Akın ardından masa tenisinin başına geçerek gençlerle masa tenisi oynadı.

Çetin Akın: “Bizim hazırladığımız seçim manifestomuzun başlıklarından bir tanesi Dezavantajlı Gruplar. Dezavantajlı gruplara yönelik oldukça önemli projelerimiz var. Bu projelerimizi meclis adaylarımızı belirledikten sonra vatandaşlarımızla paylaşmaya başlayacağız.” dedi.

CHP Kadın Kolları Başkanı Tülin Karaaslan ve CHP ilçe yöneticileriyle birlikte TURBEM tarafından hizmete sokulan +1 Kafeyi ziyaret ettik. Gençlerimizle birlikte oldukça keyifli vakit geçirdik. Dezavantajlı gruplara yönelik oldukça önemli projelerimiz var. Bunları kısa zaman içerisinde vatandaşlarımızla paylaşacağız.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın