Çetin Akın;” Şampiyon olacağız”(VİDEO)

  • Albümün Tarihi: 2 Ağustos 2019
  • Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Turgutluspor Kartepe kampında çalışmalarını sürdürüyor. Takımın kampına Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Kulüp Başkanı Hüseyin Güleç ve yönetim kurulu üyeleri çıkarma yaptılar ve takıma her zaman yanınızdayız mesajını verdiler.

TFF 3.lig 2.grup temsilcisi Turgutluspor kamp çalışmalarını Kartepe sürdürürken kampı Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Kulüp Başkanı Hüseyin Güleç ve yönetim kurulu üyeleri ziyaret etti. Turgutluspor için önemli açıklamalarda bulunan Çetin Akın;”Şampiyonluk istiyoruz” dedi.

—Tesisleri ve sahaları yeniledik—

Tesislerin bakımını yaptıklarını ifade eden Çetin Akın;”Turgutlu’da her şey güzel olacak demiştik ve bu slogan ile yola çıkmıştık. Artık sloganımız değişti artık Turgutlu’da her şey muhteşem olacak. Elimizden gelen herşeyi ortaya koyuyoruz. Biliyorsunuz Turgutluspor tesisleri bakımsız kalmıştı, öncelikle bunları rayına koyduk. Yıllarca el değmemiş bir tesisimiz vardı ve bu eksikleri giderdik”

—Herkes bu takıma sahip çıkmalı —

Turgutluspor’un Turgutlu’nun en önemli markası olduğunu dile getiren Çetin Akın;”Bir başarı istiyorsak bunun bir takım oyunu olduğunu bilmemiz lazım. Biz nasıl Turgutluspor’a sahip çıkıyorsak, buradan işadamlarımıza, taraftarlarımıza ve derneklerimize sesleniyorum, biz nasıl sahip çıkıyorsak onlarında bu takıma sahip çıkmasını istiyoruz”

— Şampiyonluk istiyoruz—

Her fırsatta iddialı olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Çetin Akın;”İyi bir teknik heyeti takımın başına getirdik, iyi bir takım kurduk. Bende kampı ziyaret ederek onlara güç verdik, onları desteklediğimizi gösterdik. Kulüp başkanımızla birlikte iyi bir oluşum elde ettik ve artık hedefimizi yukarılara taşıdık. Şampiyonluk istiyoruz, bu süreci doğru sonlandıracağız. Turgutlu halkının uzun yıllar sonrasında bize siyasetten verdiği desteğin karşılığını her kademede vermek için çalışıyoruz”

—Başkan Güleç;”Hedef kesin şampiyonluk”—

Kamp süresini yakından takip etmek için Çetin Akın başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimizle birlikte Kartepe kampına geldik. Takımımızın moral ve motivasyonu üst seviyede, teknik heyet ve oyuncularımız üzerlerine düşeni yapıyorlar. Çetin başkanımızın dediği gibi tesislerde bakım çalışmaları yaptık ve tesisimizi yeniledik. Çetin Akın’ın verdiği maddi ve manevi destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Turgutluspor’un hedefi kesinlikle şampiyonluktur. Turgutlu halkının Turgutluspor’a sahip çıkmasını bekliyorum.

—Erk Kayabaş;”Taraftarımızla buluşacağımız günü bekliyoruz”—

Çetin Akın başkanımıza bize verdiği sonsuz destekten dolayı teşekkür ederiz. Yaklaşık 1 aydır transferlerle ilgili çalışmalarını yaptık ve kadromuzu oluşturduk. İyi bir teknik ekip ve doğru yönetici arkadaşlarla birlikte yola çıktık. Bizim hedefimiz göze hoş gelen iyi bir futbol oynamak ve onun sonrasında da başarı. İddianın sonu şampiyonluktur, inşallah biz elimizden geleni yapacağız. Turgutlu halkına düşen en büyük görevde takımlarını gelip desteklemektir. Taraftarımızla buluşacağımız günü iple çekiyoruz.

—Dilek Öner;”Alt yapı A takıma hayat veren bir yerdir”—

Biz yönetici arkadaşlarımızla beraber takımımızı morallendirmek için buradayız. Şampiyonluk maç oynandıkça ortaya çıkacak bir şeydir. Hepimizin gönlünden geçen bu ama öncelikli olarak Turgutluspor’u kurumsal yapıya oturtmamız lazım. Olumlu ve koordineli bir yönetim kuruluna sahibiz.Yıl içerisinde mutlaka olumsuz dönemler olacak ama biz bir aileyiz ve bunların üstesinden gelebilecek yetenekteyiz. Turgutluspor’u layık olduğu yere ulaştırmak istiyoruz. A takımın bir kulübün damarıdır, hayatıdır ama bu hayata can veren kesim ise alt yapıdır. Bizim amacımız Turgutlulu çocukların 2-3 sonra bu takıma yükselmesi. Ama asıl amacımız sadece A takım değil Milli takımlara oyuncular gönderebilmek.

—Hasan Hüseyin Coşkun ve Fahrettin Solmaz;”Şampiyonluk yolunda iddialıyız”

Çetin Akın ve Hüseyin Güleç başkanımızın sözlerine aynen katılıyorum. Turgutlu menfaatine, Turgutluspor menfaatine, Turgutlu halkının menfaatine yapılacak her şeyde Çetin Akın başkanımızın yanında ve emrindeyim. Yeni sezonda herkese başarılar diliyorum, yolun sonu şampiyonluk olur.

Değişim diye yola çıktık ve bize görev verildi. Verilen her görevi yerine getirmek için buradayız. İnşallah fair play çerçevesi içerisinde güzel bir sezon geçiririz. Şampiyonluk yolunda oldukça iddialıyız.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın Kocaeli Kartepe’de Açıklamalar Yapıyor.

Turgutlu Tivi paylaştı: 2 Ağustos 2019 Cuma

Bir Yorum Yazın