Gaziler parkı açıldı

  • Haberin Tarihi: 23 Nisan 2021
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Gaziler parkı açıldı

Turgutlu Belediyesi tarafından Subaşı Mahallesinde yapımı tamamlanan Gaziler Parkı,  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında açıldı.

Turgutlu Belediyesinin Subaşı Mahallesi Hal Sokakta yapımını tamamlayarak vatandaşların hizmetine sunduğu Gaziler Parkı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında açıldı.

Gaziler Parkının adı, Turgutlu Belediyesi Mart Ayı Meclis Toplantısında meclis üyeleri tarafından oy birliği ile kabul ederek belirlenmişti.

Gaziler Parkının açılışında Turgutlu Kaymakam Ali Yılmaz, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ve Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Turgutlu İrtibat Bürosu temsilcisi Ahmet İlter birer konuşma yaptılar.

Gaziler Parkı dualarla açılırken törene Turgutlu Kaymakam Ali Yılmaz, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Halim Karaer, İlçe Emniyet Müdürü Harun Tutak, Belediye Başkan yardımcıları Fırat Honaz, Ahmet Daşkan, Evren Erbaş Ser ve Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Turgutlu İrtibat Bürosu temsilcisi Ahmet İlter, Gaziler katıldı.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın