İlçe Milli Eğitim Müdüründen yıl sonu mesajı

  • Haberin Tarihi: 14 Haziran 2019
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
İlçe Milli Eğitim Müdüründen yıl sonu mesajı

Turgutlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının son bulması nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Yıl sonu mesajında öğrenci ve velilerine tavsiyelerde bulunan Ölmez, “Yaz sporlarına gitsinler, doğada geziler yapsınlar, bisiklete binsinler, keyif veren hikâye romanlar okusunlar, tiyatroya, sinemaya, müzeye gitsinler, deniz ve güneşten yararlansınlar.”dedi.

İyi bir dönemin geçtiğini ifade eden Ölmez, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“17 Eylül 2018 Pazartesi günü başladığımız Eğitim-Öğretim faaliyetlerine 14 Haziran 2019 Cuma günü vereceğimiz karnelerle son veriyoruz. Bir yıl boyunca; Milli Eğitim Bakanlığı’mızın belirlediği müfredat 31.517 öğrencimize 99 kurumumuzda 2053 öğretmenimizle Milli Eğitim Bakanlığı’mızın in Temel Amaçları doğrultusunda verildi. Burada görev alan başta öğretmenlerimiz olmak üzere eğitimin tüm paydaşlarına teşekkür ederim. İyi bir dönem geçirdiğimiz kanaatindeyim. Sayın velilerimiz; ellerinde karneleriyle sizlere gelen çocuklarımızı başka çocuklarımızla kıyaslamadan, çoklu zekâ kuramını unutmadan, ilgilerine göre yönlendirin, cesaretlendirin, koşulsuz şefkat ve saygı gösterin. Yaz tatiline giren çocuklarınızla birlikte bolca vakit geçirin. Çocuklarımız yaz sporlarına gitsinler, doğada geziler yapsınlar, bisiklete binsinler, keyif veren hikâye romanlar okusunlar, tiyatroya, sinemaya, müzeye gitsinler, deniz ve güneşten yaralansınlar, çocuklarımızın sevgi depoları dolsun. Bu duygularla tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize iyi tatiller diliyorum.”

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın