Kaptan “adayım” dedi

  • Haberin Tarihi: 28 Haziran 2022
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Kaptan “adayım” dedi

Turgutluspor’da akşam yapılacak olan seçimli genel kurula saatler kala Turgutluspor’un alt yapısından yetişip uzun yıllar profesyonel arenada sahne alan takımın kaptanlığını yapan ve şampiyonluk kupası kaldıran Sadullah Erarslan aday olacağını açıkladı.

Turgutluspor’da yapılacak olan olağan kongrede Turgutluspor’un eski kaptanı Sadullah Erarslan aday olacağını resmen açıkladı.

Sadullah Erarslan: “Ben bu camiaya çocuk yaşlarda adım attım ve her kademesinde futbol oynadım. Fidanlık tesislerinde sırtıma geçirdiğim o kutsal formayı büyük heyecanla ve gururla taşıdım. Kongre öncesinde de tüm görüşmelerimizi yaptık. Biz Turgutluspor’un bir neferi olarak bu kutsal göreve talibiz. Bu takıma gönül veren tüm delegelerimizi kongreye davet ediyoruz. Ben Kasaba’nın evladı olarak bu yola çıktım, bütçemiz ve sponsorluk anlaşmalarımız tamam. Bunları kongre salonunda herkesle paylaşacağız. Kendi bütçemizi oluşturarak yola çıktık, bu görevi de en iyi şekilde yürüteceğimize inancımız tam. Turgutluspor yönetimi içinde sadece futbolun ve Turgutluspor’un konuşulacağı bir ekip ile yolumuza devam edeceğiz. Her zaman hayalim, bu armanın ve bu takımın Süper Lig’de mücadele etmesiydi, şimdi bu hayalimi gerçekleştirmek için ekip arkadaşlarımla birlikte dev bir adım atıyorum. Yasa gereği şirketleşme gerekiyor ancak biz Kasabalı ruhu ile, şehrin tüm paydaşlarının manevi desteği ile bu işten alnımızın akıyla çıkacağız”

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın