KARDEŞLER MOBİLYA 2. ŞUBESİNİ AÇTI

  • Haberin Tarihi: 20 Ocak 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
KARDEŞLER MOBİLYA 2. ŞUBESİNİ AÇTI

Turgutlu’da uzun yıllardır Mobilya Sektöründe hizmet veren Kardeşler Mobilya Kervan Yolu Merkezli firmasının 2. Şubesini Altay Meydanında Açtı…

Altay Meydanında görkemli bir tören ile açılışı yapılan Kardeşler Mobilya’nın 2. Şubesinin açılış töreni protokolüde bir araya getirdi.

Firmanın açılışına Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan, Belediye Başkanı Turgay Şirin, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, Marangozlar Odası Başkanı Ali Laleseven, Tenekeciler Odası Başkanı Faruk Ulaş, Ülkü Ocakları Başkanı Cemal Gürefe, bazı sektör temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bir çok farklı model, yılın trend rekleri ve mobilya ekipmanlarını mağazasında bulunturan Kardeşler Mobilya açılışının ilk gününde bir çok Turgutlulu’yu ağırladı.

Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan, Belediye Başkanı Turgay Şirin ve protokol üyeleri tarfından açılışı yapılan mağazada Kaymakam Turan: “Turgutlu’ya böylesi güzel bir mağazayı kazandıran arkadaşlarımıza çok teşekkür ederim. Oldukça zengin bir ürün çeşitine sahip mazanın bölge hankının ihtiyaçlarını karşılayacağına inanıyorum” Dedi

Mağaza Sahibi Halil Tutku ise açılışa katılan tüm davetliler ile yakından ilgilenerek başta protokol üyeleri ve vatandaşlara teşekkür etti.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın