Kazım Dilek temayül açıklaması yaptı, aday adaylarına başarı diledi

  • Haberin Tarihi: 17 Kasım 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Kazım Dilek temayül açıklaması yaptı, aday adaylarına başarı diledi

AK Parti Turgutlu İlçe Başkanlığında düzenlenen basın toplantısında gazeteciler bir araya gelen Başkan Kazım Dilek, Ak Parti’de 8 ismin aday adaylığı için başvuruda bulunduğunu söyledi.

Başkan Dilek, basın toplantısında şunları söyledi;”
Çok kıymetli basın mensupları ve değerli Turgutlulu vatandaşlarımız.

Adalet ve Kalkınma Partisi Turgutlu İlçe Başkanlığı olarak 05 Kasım 2018 tarihinde başlayan Belediye Başkanlığı aday adaylığı süreci bugün yani 16 Kasım 2018 tarihi saat 24:00 itibariyle sona erecektir. Ancak mevcut İl ve İlçe başkanları, mevcut belediye başkanları ve mevcut Millet Vekillerimizin aday adaylığı süreçleri devam etmektedir. Şu ana kadar Turgutlu Belediye Başkanlığı aday adaylığına sekiz kişi başvurmuş olup; bu adaylarımız ad ve soyadları şöyledir.

1- Ali Başeskici

2- Güzide İçen Kasap

3- Hatice Gözeten

4- Mehmet Yenir

5- Mustafa Serhat Orhan

6- Mustafa Yamansavcı

7- Mürşit Gedizli

8- Zeynel Yaşar

Yine 2019 yerel seçimleri ile ilgili bir başka başvuru süreci olarak, Ak Parti Belediye Meclis Üyeliği için de müracaatları 03 Aralık 2018 tarihine kadar devam edecektir. Ak Parti Belediye Meclis Üyeliği düşünen ve ilgilenen vatandaşlarımızı siz sayın basın mensupları aracılığı ile bilgilendirmek istiyorum. Bu konudaki başvurular yine İlçe Başkanlığımıza yapılması gerekmektedir.

18 Kasım 2018 tarihinde 10:00 ile 16:00 saatleri arasında Manisa İl başkanlığımızca yapılacak olan 2019 Yerel seçimler ile ilgili temayül yoklaması için Ana Kademe Yönetim Kurulumuz, Mahalle Başkanlarımız, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız ve Mevcut Belediye Meclis üyelerimiz ile katılacağız. 17 Kasım 2018 tarihinde saat 14:00’de bu temayül yoklaması ile ilgili olarak İlçe Teşkilatımızda Eğitim seminerimiz olacaktır. Bu bilgileri siz değerli basın mensubu arkadaşlarımızla paylaşıyor; tüm başta tüm Turgutlu’ lu vatandaşlarımız olmak üzere Manisa’mız ve Türkiye İçin hayırlara vesile olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ederim.”

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın