“Köylümüzün unutulmuşluğu bizimle birlikte son bulacak”

  • Haberin Tarihi: 14 Mart 2019
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
“Köylümüzün unutulmuşluğu bizimle birlikte son bulacak”

Millet İttifakı Turgutlu Belediye Başkan Adayı Çetin Akın Çampınar ve Musacalı mahallerini ziyaret etti. Akın köylerde yaşanılan sorunları bildiğini söyledi, çözümlerini sıraladı.

Millet İttifakı Turgutlu Belediye Başkan Adayı Çetin Akın, CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen, meclis üyesi adayları ve partililerle birlikte Çampınar ve Musacalı mahallelerini ziyaret etti. Akın köylerin büyükşehir sistemine geçilmesi nedeniyle muafiyetlerinin 1 Nisan’da sona ereceğini belirterek: “Artık Cumhuriyet mahallesinde, Acarlar mahallesinde suyun fiyatı ne kadarsa köylerimizde de o kadar olacak. O mahallede ödenen vergiler nelerse köylerimizde ikamet edenlerde aynı vergileri ödeyecek. Köylerimizin 5 yıllık muafiyetleri son buluyor. Biz Millet İttifakı adayları olarak Orkun Şıktaşlı ile beraber seçilmemiz durumunda suya %40 indirim yapacağız. Ayrıca kuracağımız Tarım A.Ş. ile köylümüzün ürünlerini tarladan pazarlanmasına kadar olan bütün aşamalarda yanında olacağız aynı zamanda müşterisi de olacağız. Turgutlu’daki vatandaşımız dolabını açtığında Manisa’nın sütünü, suyunu, ürünlerini bulabilecek. Bunun dışında köy ve ova yollarını 90 gün içerisinde bitirerek köylümüzün sağlıklı ulaşım hakkına kavuşmasını sağlayacağız. Her zaman yanında olacağız. Köylümüzün unutulmuşluğu bizimle birlikte son bulacak. Köylülerimiz, vatandaşlarımız başkanını her zaman yanında görecek.” şeklinde konuştu.

CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen ise: “Genel seçimlerde bizi milletvekili yaptınız Ankara’ya gönderdiniz. Önümüzde bir yerel seçim var. Manisa’da Orkun Şıktaşlı ile Turgutlu’da Çetin Akın’ı seçerek bu saç ayağını tamamlamak için sizden destek istiyoruz. Biz seçildiğimiz gün rozetimizi çıkararak Turgutlu’nun milletvekili olduk. Turgutlu’ya yapılacak olan hizmetlerde Ankara’da ne yapılması gerekiyorsa orada bir vekiliniz var. Tüm desteğimle hizmetlerin Turgutlu’ya gelmesi için her zaman yanınızda olacağım.” dedi.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın