Küfürlü paylaşımlara Ak Parti’den suç duyurusu(VİDEO)

  • Albümün Tarihi: 24 Temmuz 2019
  • Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Ak Parti Turgutlu ilçe başkanı Kazım Dilek sosyal medya üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yapılan hakaret içerikli paylaşımlar hakkında suç duyusunda bulundu.

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde avukatlık yapan bir şahsın kişisel sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik paylaşımları sonrası AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Kazım Dilek, Turgutlu Cumhuriyet Başsavcılığına gelerek suç duyurusunda bulundu.

Dilek adliye çıkışı yaptığı açıklamada;” Bu üslup, asla kabul edilemez. Bu kişi ile ilgili hukukun üstünlüğünü inanarak geldiğimiz Turgutlu Adliyesine şikayette bulunduk”dedi.

Kazım Dilek açıklamasında”Bugün burada, Milletimizden yetkiyi aldığı günden bu zamana kadar, ülkesi ve milleti için birbirinden güzel projelere imza atan AK Parti ve onun kurucu lideri, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a karşı sosyal medya hesabından yapılan ve hakaretten de öte, ağır küfürler eden isimle ilgili suç duyurusunda bulunmak için buradayız. Kendisi her fırsatta çağdaş, demokrat ve özgürlükçü olduğu iddiasında bulunan bu kişi, milletimizin oyları ile seçilmiş, AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ağır küfürler etmiştir. Bu üslup, asla kabul edilemez. Bu kişi ile ilgili hukukun üstünlüğünü inanarak geldiğimiz Turgutlu Adliyesine şikayette bulunduk. Kötü söz, sahibine aittir” ifadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın