Mahmut Boz, “Kazanmamız gereken bir maça çıkacağız”

  • Haberin Tarihi: 23 Eylül 2021
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Mahmut Boz, “Kazanmamız gereken bir maça çıkacağız”

Turgutluspor’un tecrübeli defans oyuncusu Mahmut Boz, Cumartesi günü Çorum FK maçını kazanarak, galibiyeti taraftarlara hediye etmek istediklerini söyledi.

Bahaneleri geri bırakmak zorunda olduklarını ifade eden tecrübeli futbolcu, “Geç toplandık. Transferler geç geldi. Yeni takımız. Bunun gibi bir sürü bahane var artık bu bahaneler bitti. Kazanmamız gereken bir maça çıkacağız. Bu maçı kazanıp taraflarımıza hediye etmemiz gerekiyor. Bulunduğumuz yerden hiç kimse memnun değil. Bu gidişatı iyiye çevirmek durumundayız. Bunu başaracak güce ve kadroya sahibiz.” diye konuştu.

Mahmut Boz, taraftarların kendilerine destek olmalarını isteyerek, “Biliyorum kolay değil, zor. Aldığımız kötü sonuçlar hepimizi derinden üzüyor. Antrenmanlarda elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Kolay bir şey değil. Taraftarlarımızın da çok üzüldüğünü biliyoruz. Emin olsunlar biz onlardan daha çok üzülüyoruz. Bu işin üstesinden geleceksek taraftarıyla, yöneticisiyle, hocasıyla, futbolcusuyla birlik olmamız gerekiyor. Bu şehir hepimizin şehri. Bu takım hepimizin takımı. Birlikten güç doğar. Şimdi destek zamanı. Taraftarımızdan Çorum FK maçında bizlere destek olmasını istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın