Milli stoper Kasaba’da kaldı

  • Haberin Tarihi: 9 Ağustos 2021
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Milli stoper Kasaba’da kaldı

Geçtiğimiz sezonun devre arasında kiralık olarak takıma dahil olan ve forma giydiği 12 maçta sergilediği performansla büyük beğeni toplayan Beşiktaş’ın Ümit Milli Takım oyuncusu Erdoğan Kaya ile 1 yıllık kiralık olarak anlaşma sağlandı.

İmza töreni sonrası konuşan Erdoğan Kaya, “Geride kalan sezonda burada çok güzel maçlar çıkardım. Beni transfer etmek istediklerinden düşünmeden teklifi kabul ettim. Burada olduğum için mutluyum. Takım arkadaşlarımla birlikte Turgutusporumuzun başarısı için sahada canla başla mücadele edeceğim.” Dedi.

Erdoğan Kaya gibi genç ve başarılı bir oyuncuyu kadrolarına kattıkları için mutlu olduklarını belirten Taner Kestaneci, “Erdoğan’ın kalitesini konuşmaya gerek yok. Geçen sezonki performansından memnun olduğumuz için tekrardan 1 yıllık kiralık olarak kadromuza kattık. Kendisi teklifimizi düşünmeden kabul etti. Gücümüze güç kattık. Takımımıza faydalı olacağına inancım tam. Anlaşma her iki taraf içinde hayırlı ve uğurlu olsun. Ayrıca Beşiktaş Futbol A.Ş. Yönetim Kuruluna ve saygıdeğer başkanı Ahmet Nur Çebi’ye teşekkür ediyorum.” Dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın