Müge Anlı Turgutlu’da kaybolan adamı arıyor

  • Haberin Tarihi: 19 Kasım 2019
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Müge Anlı Turgutlu’da kaybolan adamı arıyor

Manisa’nın Ahmetli ilçesinde Turgut Özyürek isimli vatandaşın yaklaşık bir ay önce kaybolmasının ardından ablası Hayriye Özyürek televizyon kanalına çıkarak eşi Necla Özyürek’i suçladı.
Cinayete kurban gittiği iddia edilen kayıp Turgut Özyürek’in eşi Necla Özyürek’in Turgutlu Yılmazlar mahallesi Yörük sokak üzerindeki evinin önünden Müge Anlı’nın programında canlı yayın yapıldı.
Tüm bu gelişmelerin ardından canlı yayında “Polisler beni sorguya alsın” dediği belirtilen Necla Özyürek ve kızı hakkında Manisa Emniyeti harekete geçti.
Necla Hanım ve kızı polis ekipleri tarafından emniyete götürüldü ve Necla Hanım’ın Turgutlu’da ki evinde inceleme başlatıldı. Emniyet’teki sorguları devam ederken aynı zamanda kadının evinde de incelemeler yapıldı.
Manisa’nın Ahmetli ilçesinden 18 Ekim günü kaybolan 58 yaşındaki Turgut Özyürek, her yerde kayıp olarak aranıyor. Ağabeyinin bir türlü ortaya çıkmamasından büyük endişe duyan Hayriye Özyürek Müge Anlı’ya başvurdu.
Yaklaşık 1 yıl önce evlenen Necla Özyürek ile Turgut Özyürek Turgutlu’da ikamet etmeye başlamışlar ve iddiaya göre kanser hastası olduğu öğrenilen Turgut Özyürek eşi tarafından evden kovulmuş. Turgutlu’dan yapılan canlı yayında katılan komşular ve iddiaya göre alacaklılar durumu Müge Anlı’ya anlattılar

Yaklaşık 1 yıl önce evlenen Necja Özyürek ile Turgut Özyürek Turgutlu’da ikamet etmeye başlamışlar ve iddiaya göre kanser hastası olduğu öğrenilen Turgut Özyürek eşi tarafından evden kovulmuş. Turgutlu’dan yapılan canlı yayında katılan komşular ve iddiaya göre alacaklılar durumu Müge Anlı’ya anlattılar.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın