Muhtarlar Derneği başkanından iddia”Belediye kurban derilerini çöpe attı”

 • Haberin Tarihi: 22 Ağustos 2019
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
Muhtarlar Derneği başkanından iddia”Belediye kurban derilerini çöpe attı”

Turgutlu Muhtarlar Derneği Başkanı ve Turan Mahallesi Muhtarı Avni Gürel, Aşevine bağışlanan kurban derilerinin kurtlandığı için çöpe atıldığını iddia etti.

Muhtar Avni Gürel iddialarını ortaya koyarken çürümüş derilerin nereye atıldığını açıklamadı.

Gürel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“ALDIĞIM HABERE GÖRE KURBAN BAYRAMINDA TURGUTLU BELEDİYESİ TARAFINDAN AŞEVİNE TOPLANAN KURBAN DERİLERİ KOKMUŞ , KURTLANMIŞ CÖPE ATILMIŞ EĞER DOĞRUYSA ÇOK YAZIK.”

Ayrıca Turgutlu Muhtarlar Derneği Başkanı Avni Gürel’in iddiaları sonrası Belediye Başkanı Çetin Akın’ın kendisine mesaj attığını iddia etti. Gürel, Belediye Başkanı Çetin Akın’a “Eyy Belediye Başkanı”diye seslendi. Gürel;”

EYY BELEDİYE BAŞKANI WHATSAPPDAN BANA YAZMIŞSIN YA SİYASİ İHTİRASIN KURBANI DİYE SANA CEVAP VEREYİM ; HAYIR AMAÇLI TOPLANAN KURBAN DERİLERİNİ ÇÖPE ATTIĞINIZI VATANDAŞLA PAYLAŞMAK SİYASİ İHTİRASSA İHTİRAS DİYELİM .

BEN GERÇEKLERİ YAZACAK KADAR DA YÜREKLİYİM…

HALKIN İYİ NİYETİNİ SUİSTİMAL ETTİRMEM…”iletisini yazdı. Konuyla ilgili olarak Turgutlu Belediyesinden bir açıklama gelmedi.

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

 • DÖNDÜ
  23 Ağustos 2019 16:14

  merhaba;
  yorumum bu haberle ilgili değil. Muhtarlar derneği başkanına Özyurt mh muhtarı aracılığıla göndermiş olduğumuz 15 mahalle sakini 3 aynı apatmanda ev sahibi kişiler olarak suriyeli malumunuz istasyonaltı olayından oradan çıkartılarak bizim yaşadığımız apartmana gelmelerini can güvenliğimiz olmadığı gerekçesi ile ilgili olan dilekçemiz henüz sonuç vermedi. bunuda sosyal medyadan duyurduysanız haberimiz olmadı iletişim numaralamız mevcuttur dilekçemizde dernek başkanımız.

Bir Yorum Yazın