Muhtarlar yeşil sahada buluştu

  • Haberin Tarihi: 20 Ekim 2021
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Muhtarlar yeşil sahada buluştu

Turgutlu’da muhtarlar günü dolayısıyla futbol maçı düzenlendi.
Manisa’nın Turgutlu ilçesinde 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla düzenlenen futbol maçında muhtarlar sahada mücadele etti. Manisa Valisi Yaşar Karadeniz’de izlediği müsabayı Turgutlu’nun tek kadın muhtarı yönetti.
19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla, Çıkrıkçı mahallesinde Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapımı tamamlanan Futbol Sahasında düzenlenen etkinlikte ilçedeki muhtarların oluşturduğu 2 takım mücadele etti.
Mücadeleyi ilçenin tek kadın muhtarı olan Yedieylül Mahallesi Muhtarı Deniz Bezen hakem olarak yönetirken, yardımcı hakemliklerini ise Betül Sena Güçlü ve Sude Sallıtepe yaptı.
Etkinlikte halk oyunları ve bando gösterisi düzenlendi.
Etkinliğe katılan ve müsabakayı izleyen Manisa Valisi Yaşar Karadeniz ile İlçe Kaymakamı Ali Yılmaz’a üzerinde isimlerinin yazılı olduğu forma hediye edildi.
Maç öncesi muhtarların muhtarlar gününü kutlayan Vali Yaşar Karadeniz muhtarlardan oluşturulan her iki takımada başarılar diledi.
Etkinliğe Turgutlu Belediye Başkan Vekili Fehmi Gülen, Turgutlu İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Halim Karaer, İlçe Emniyet Müdürü Harun Tutak, İlçe Spor ve Gençlik Müdürü İsmail Eksür, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile muhtarlar katıldı.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın