Ramazan Ayı Boyunca Gönül Sofralarına Konuk Olduk

  • Haberin Tarihi: 18 Haziran 2019
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Ramazan Ayı Boyunca Gönül Sofralarına Konuk Olduk

AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Kazım Dilek, Ramazan ayında iftar sofralarıyla vatandaşlarla biraraya gelerek gönül köprüleri kurduklarını söyledi.
Dilek, AK Parti Manisa İl Başkanlığı’nın öncülüğünde gerçekleştirilen “400 evde 400 iftar” etkinliğiyle Turgutlu’da çat kapı ziyaretlerle iftar sofralarına konuk olduklarını belirterek, “Birlik ve beraberlikte bereket vardır, bolluk vardır. Bizler gönül sofralarımızla vatandaşlarımızla biraraya geldik.”dedi.
Ramazan ayının manevi anlamda çok bereketli bir ay olduğunu ifade eden Dilek, şunları söyledi:
“AK Parti ailesi olarak ramazan ayı dolayısıyla mahalle temsilcilerimiz aracılığıyla tespit ettiğimiz ailelerimize çat kapı ziyaret ederek iftar sofralarına konuk olduk. Vatandaşlarımızın varsa sorunlarını, taleplerini dinledik ve ülkemiz, milletimiz ve bayrağımız için hep birlikte el açıp dua ettik. AK Parti İl Başkanlığımızın”400 evde 400 iftar” etkinliği ile, Yönetim kurulu üyelerimiz, Meclis üyelerimiz, Kadın kollarımız ve Gençlik Kolları üyelerimiz ile kapıları çaldık, sofralarına konuk olduk. Biz her zaman milletimizin yanındayız ve kapımız her zaman onlara açık. Yoğun bir seçim sürecine rağmen enerjimizden hiç bir şey kaybetmedik. Turgutlumuz için çalışmalarımız sürüyor. Önümüzdeki günlerde inşallah güzel sürprizlerimiz olacak. Bizler AK Parti Turgutlu ailesi ilçemiz için için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. İnşallah bunlarıda yakın zaman içerisinde hep birlikte göreceğiz.”

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • kardelen
    18 Haziran 2019 15:25

    Bunlarıda yapın sayın başkanım ama Manisa Büyükşehir belediyesinde çalışırken çıkarılan reisin emrine itaat etmiş gencecik çocuklarımız için elinizi bile kıpırdatmadınız. lütfen biraz ilgi 5 yıl sonra bu gençler size tekrar lazım değilmi.

Bir Yorum Yazın