Şampiyonluk kutlamaları her şehirde aynı iken, Turgutlu’da ceza kapıda

  • Haberin Tarihi: 4 Ağustos 2020
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Şampiyonluk kutlamaları her şehirde aynı iken, Turgutlu’da ceza kapıda

Turgutluspor’un play off yolculuğunda aldığı başarılı sonuçlar sonucu kırmızı siyahlı taraftarlar kentte coşkulu bir kutlama yapmışlar ancak kutlamaların ardından Turgutlu Kaymakamlığı bir açıklama yaparak:”Kaymakamlığımız ve ilgili kurumlarımızın sorumlular hakkında gerekli cezai işlemleri takip ettiğini, idari süreçlerin tamamlanması akabinde gerekli cezaların kesinlikle uygulanacağı hususlarını açıklamak ihtiyacı ortaya çıkmıştır.Başta yerel yönetim, Kulüp ve taraftar grupları olmak üzere herkesi bu tür etkinliklerde “koronavirüsü tedbirleri konusunda çok daha hassas olmaya davet ediyoruz”ifadelerine yer vermişti.

Türkiye’de her yerde kutlamalarda aynı görüntüler yaşanırken Turgutlu’da ki görüntülerin ardından yapılan açıklama Turgutluspor taraftarının tepkisini çekti.

Yarı final maçının ardından Turgutluspor’lu taraftarlar bir organizasyon olmadan ani gelişen bir sevinçle sokaklarda takımlarının galibiyetini kutlamışlardı. Daha sonra da takımın şampiyon olmasının ardından takımın Turgutlu’da karşılanması organize edilmişti. Organizasyon esnasında oluşan kalabalıkların önüne geçilememiş ve Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Atatürk Bulvarın’da ki kutlamayı Koza Park’ta bitirmişti. Ortaya çıkan görüntülerin ardından Turgutlu Kaymakamlığı gerekli cezaların kesileceğini açıklamıştı.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’da sosyal medya hesabından bir video paylaşarak Türkiye’de meydana gelen kutlamaları kamuoyu ile yorumsuz bir şekilde paylaştı. Akın:”TFF Alt liglerinde şampiyonluğa ulaşan takımlarımızı tebrik eder, bir üst ligde başarılar dileriz. Şampiyonluğa ulaşan takımlarımızın kutlamalarında maalesef ilçemizde olduğu gibi taraftarın coşkusunun önüne geçilememiştir. Bu görüntüleri yorumsuz olarak sizinle paylaşıyoruz…”dedi.

.

TFF Alt liglerinde şampiyonluğa ulaşan takımlarımızı tebrik eder, bir üst ligde başarılar dileriz. Şampiyonluğa ulaşan takımlarımızın kutlamalarında maalesef ilçemizde olduğu gibi taraftarın coşkusunun önüne geçilememiştir. Bu görüntüleri yorumsuz olarak sizinle paylaşıyoruz…

Çetin AKIN paylaştı: 29 Temmuz 2020 Çarşamba

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • ALİ
    4 Ağustos 2020 15:32

    Lütfen son bir haftada artan coronavirüs vakalarınıda açıklayın, çok sorumsuzca bir hareketti siyasi rant devşirmek için toplumun sağlığı riske atıldı..ayrıca kötü örnek, örnek kabul edilmez, diğer hata yapanlardan bize ne..?

Bir Yorum Yazın