Şehit aileleri unutulmadı

  • Haberin Tarihi: 20 Temmuz 2021
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Şehit aileleri unutulmadı

Kurban Bayramı münasebetiyle Kaymakam Ali YILMAZ beraberindeki heyet, şehit aileleri ve gazilerimizi ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Gazi ve şehit ailelerinin talep ve sorunlarını dinleyen Kaymakam YILMAZ; “Devletimiz adına sizleri ziyaret etmek bizim görevimizdir. Vatanları uğruna canlarını hiçe sayan şehit ve gazilerimiz en değerli varlıklarımızdır. Devletimiz tüm imkanlarıyla yanınızdadır. Sizlere kapılarımız sonuna kadar her zaman açıktır. Bugün bu topraklarda şehitlerimiz ve gazilerimiz sayesinde rahatça yaşayabiliyoruz” ifadelerini kullandı. Şehitlerimizi saygı ve rahmetle yâd etti.

Kaymakam YILMAZ’a şehit ve gazi aileleri ziyaretlerinde, İlçe Jandarma Komutanı Bnb. Halim KARAER, İlçe Emniyet Müdürü Harun TUTAK, Garnizon Komutan Vekili ve Turgutlu Askerlik Şubesi Başkanı P. Teğmen Köksal Çağrı ÖZDEMİR, Turgutlu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Tuğran ŞEN ve Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Turgutlu İrtibat Büro Sorumlusu Ahmet İLTER eşlik etti.

Ayrıca, Bayram Münasebetiyle kolluk görevlileri ve diğer ilgili kurumlarımızda görevli personelden oluşan heyetler, tüm şehit ve gazi ailelerine ziyarette bulunarak bayram hediyelerini takdim edip Vali Yaşar KARADENİZ’in Bayram Tebriğini ilettiler.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın