Serhat Orhan:”Güzel Turgutlu’ma bu çirkin görüntüler hiç ama hiç yakışmıyor”

  • Haberin Tarihi: 13 Mart 2019
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Serhat Orhan:”Güzel Turgutlu’ma bu çirkin görüntüler hiç ama hiç yakışmıyor”

Büyük Birlik Partisi Turgutlu Belediye Başkan Adayı Mustafa Serhat Orhan, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla, Turgutlu Belediyesine eleştiride bulundu.
Sosyal Medya hesabından İlçedeki park, sokak lambaları ve Irlamaz Vadisi’nin kötü görüntülerini paylaşan BBP Adayı Serhat Orhan; “31 Mart sonrasından bu kötü görüntüler son bulacak”dedi.
BBP Adayı Orhan’ın, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:
“Güzel Turgutlu’ma bu çirkin görüntüler hiç ama hiç yakışmıyor. Vatandaşlarımızdan gelen bu fotoğrafları üzülerek sizlerle paylaşıyor, 31 Mart’tan sonra bu görüntülerin son bulacağını ve Turgutlu’muza hak ettiği güzellikleri yaşatacağımıza söz veriyorum.”

Orhan’ın takipçileride fotoğrafının yer aldığı paylaşımın altına yorum yaptılar.
O yorumlardan bazıları:
1 – “GEL ARTIK EFSANE. KURTAR BİZİ”
2 – “Sayin baskanim bunlar yonetim idarecilik le alakasi yok bunlarin tek derdi koltuk sevdasi ve para hizmet sifir bunlar daha once de geldiler belediyecilige ne yaptilar 10 yilda anca bir belediye binasi simdi ise sadece bi al gecit baska yok neyse bunlar kazdiklari yolda kumda oynasinlar artik yeter ve diyoruz ki NEREDE KALMISTIK EFSANE BASKAN”
3 – “Sandığa giden seçmen kardeşlerim güzel günler bizleri bekliyor TURGUTLUYU TURGUTLU yapan Mustafa Serhat orhan Başkanım için oylar cenabı allah çıktığımız yolumuzu engelsiz eylesin son durak Belediye binası olsun dileğiyle iyi günler.”
4 – “Kasabayı cennet yaptınız bunlar cehenneme çevirdi çok az kaldı hedeflerimiz hizmetlerimiz inşallah büyük ve güzel olacak tekrar cennete cevirecez kasabayı”
5 – “INSALLAH BASKANIM TUM DUALARIM DESTEKLIYORUZ”

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • Hasan
    14 Mart 2019 10:57

    Serhat Orhan yaptı diye düzeltmiyorlardır, ama bu paylaşımdan sonra yapılmıştır hemen. Az kaldı az şunun şurası 18 gün, Allah’ın izniyle gidecekler cümbür cemaat

Bir Yorum Yazın