Serkan Baş’tan Kadir gecesi mesajı

  • Haberin Tarihi: 8 Mayıs 2021
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Serkan Baş’tan Kadir gecesi mesajı

AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Serkan Baş, Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayınladı.

‘İslam âlemi için gecelerin en feyizlisi ve en bereketlisi olan Kadir Gecesi’nin rahmet ve bereketinden yararlanmayı Rabbim bizlere nasip etsin’
Turgutlu AK Parti İlçe Başkanı Serkan Baş yayınladığı mesajla tüm İslam aleminin Kadir Gecesini Kutladı.
 Serkan Baş mesajında; “Rahmetin ve bereketin ayı olan Ramazan’ın son günlerine yaklaşılırken bu manevi iklimi bin aydan daha hayırlı yapan Kadir Gecesi’ne ulaşmanın sevinç ve mutluluğunun yaşıyoruz.
Bir yandan birlik ve beraberliğin, hayır ve bereketin, manevi haz ve coşkunun doruğa ulaştığı Ramazan ayının son günlerine yaklaşmanın hüznünü yaşarken, diğer yandan ise bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ni idrak etmenin coşku ve heyecanını yaşıyoruz.

Ramazan ayını on bir ayın sultanı kılan yüce Allah, Kadir gecesini de Ramazan’ın kalbi ve kıymetlisi kılmıştır. Kur’an-ı Kerim’de bu geceye müstakil bir sure tahsis eden yüce Rabbimiz, gecenin değerini de bizzat surede haber vermiştir. İslam âlemi için gecelerin en feyizlisi ve en bereketlisi olan Kadir Gecesi’nin rahmet ve bereketinden yararlanmayı Rabbim bizlere nasip etsin. Rabbim bu gecede yapacağımız dualarımızı kabul etsin. Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam âleminin ve Turgutlulu hemşehrilerimizin Kadir Gecesi’ni kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın