SEZER: “Hem Hakemden, Hem Ordu’dan Puan Aldık”

  • Haberin Tarihi: 24 Eylül 2017
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
SEZER: “Hem Hakemden, Hem Ordu’dan Puan Aldık”

Turgutluspor deplasmanda Y.Orduspor karşısında galibiyeti 89. Dakikada yediği gol ile kaçırdı. Rakibine oranla daha etkili bir oyun sergileyen kırmızı siyahlılar hem kaçırdıkları galibiyete hem iki oyuncusunun kırmızı kart görmesine yanıyor.

Karşılaşmanın hakeminin son derece haksız kararlar verdiğini iddia eden Turgutluspor başkanı Hakan Sezer: “Turgutluspor’un resmen 2 puanı gasp edilmiştir. Alehimize  bir çok pozisyon üretilmiştir. Tüm bunlarım yanısıra iki oyuncumuz kırmız kart görmüştür. Yaşadığımız bu haksızlıklar karşısında bile hem hakemden, hem de Ordu’dan puan aldık.

Biz hedefimize emin adımlar ile ilerlerken bu şekilde puan kaybetmemiz bizi üzmüştür. Galibiyeti kaçıran taraf Turgutluspor olmuştur. Önümüzdeki Çarşamba günü sahamızda Muğlaspor’u ağırlayacağız, buradan galibiyet ile ayrılıp üst sıralardaki yerimizi korumak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Öte yandan Turgutluspor’da kırmızı kart cezalıları Efşan ve Aziz Muğlaspor karşısında forma giyemeyek. Ayrıca, kırmızı siyahlılar Çarşamba günü oynayacakları karşılaşmanın hazırlıklarına ara vermeden Irlamaz Tesislerinde başladı

Anahtar Kelime: , ,

Bir Yorum Yazın