Sokağa atılan yaşlı kadına belediye yardım elini uzattı(VİDEO)

  • Albümün Tarihi: 23 Ekim 2019
  • Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Turgutlu’ iddiaya göre çocukları tarafından eve bırakılan yaşlı kadına belediyenin şefkatli eli uzandı. Sokakta kalan yaşlı kadın Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ın özel kalem müdürü Ali Nasuhoğlu tarafından bir otele yerleştirildi.

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde yaşanan acı olayda çocukları tarafından istenmediği ve sokağa bırakıldığı iddia edilen 94 yaşında ki Ayşe Bayram isminde ki yaşlı kadına Turgutlu belediyesinin şefkatli eli uzandı. Acarlar Mahallesi Yıldız Sokak üzerinde yaşayan Ayşe Bayram isimli kadınının durumundan haberdar olan Turgutlu Belediyesi Özel Kalem Müdürü Ali Nasuhoğlu sokakta bir sandalye üzerinde oturan yaşlı kadın ile belediye başkanının talimatıyla yakından ilgilendi. Durumu anlamak için sokak sakinlerinden bilgi alan Nasuhoğlu yaşlı kadını bir otele yerleştirdi.

Ayşe Bayram’ın komşuları ise yaşlı kadının çocukları tarafından istenmediği ve bu nedenle sokakta kaldığını iddia etti. Geçici olarak bir otele yerleştirilen yaşlı kadının ailesine ulaşmak isteyen belediye ekipleri kimseden yanıt alamadı.

 

 

Bir Yorum Yazın