Sonu şampiyonluk olsun (VİDEO)

  • Albümün Tarihi: 19 Temmuz 2020
  • Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Turgutluspor, play off için Antalya’ya doğru yola çıktı. Kırmızı siyahlı taraftarlar takımlarını şampiyon gibi uğurladı. Belediye Başkanı Çetin Akın ve yönetim kurulu üyeleri ile takım otobüsü kortej eşliğinde yola çıktı.

TFF 3.lig temsilcisi Turgutluspor 2.lige yükselme maçları için Antalya’ya gitti. Play off’ta Esenler Erokspor ile eşleşen Turgutluspor görkemli bir törenle şampiyon gibi uğurlandı. Turgutluspor tesislerinde bir konuşma yapan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ve Kulüp Başkanı Hüseyin Güleç oyunculara ve teknik kadroya inandıklarını ifade ettiler. Teknik direktör Cüneyt Biçer ve takım kaptanı Mithat Yaşar kentin güvenini boşa çıkarmayacaklarını ve şampiyonluk kupası ile Turgutlu’ya döneceklerini ifade ettiler. Başkan Akın ve Kulüp Başkanı Çetin Akın, play off öncesi takıma ekonomik destek sağlayan Manisalı işadamı Taner Kestaneci’ye de teşekkür etti.

Takım otobüsü kortej eşliğinde Atatürk Bulvarından Antalya’ya uğurlandı. Meşalelerle ve tezahüratlarla takımlarını uğurlayan Turgutluspor taraftarı takımlarından şampiyonluk beklediklerini ifade ettiler.

Bir Yorum Yazın