Teknik direktör kim olacak?

  • Haberin Tarihi: 11 Haziran 2019
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Teknik direktör kim olacak?

Turgutluspor’da yeni yönetimin belirlenmesi sonrası teknik direktör konusu masaya yatırılıyor. Sözleşmesi devam eden Ahmet Duman ile ilgili son kararı yönetim kurulu verecek, Ahmet Duman ile yolların ayrılması sonucunda masada 4 adayın ismi konuşulacak.

TFF 3.lig temsilcisi Turgutluspor’da yeni oluşan yönetim ilk olarak teknik direktörünü belirleyecek. Kırmızı siyahlılarda sözleşmesi devam eden Ahmet Duman’ın geleceği yapılacak olan toplantılar sonrası netleşecek. Ahmet Duman’la yolların ayrılması durumunda Turgutluspor’un başına geçecek isimler masaya yatırılacak. Kulübe yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre teknik direktörlük konusunda 4 ismin konuşulduğu öğrenildi. Kırmızı siyahlılarda Nazım Gülay, Burhanettin Basatemur, Beyhan Çalışkan ve Cüneyt Biçer isimleri konuşulurken yönetimden teknik direktürlük konusunda bir açıklama gelmedi.

Turgutlulu teknik adamlar Nazım Gülay ve Burhanettin Basatemur isimlerinin yanında deneyimli çalıştırıcı Beyhan Çalışkan ve genç teknik adam Cüneyt Biçer’in isimleri de kulislerde konuşulmaya başlandı.

Teknik direktör konusunda ki kararın yönetimin mevcut teknik direktör Ahmet Duman ile yapacağı görüşme sonrası netlik kazanacağı öğrenildi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın