Turgutlu emniyeti “çayınızı içmeye geldik” projesi başlattı

  • Haberin Tarihi: 5 Temmuz 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Turgutlu emniyeti “çayınızı içmeye geldik” projesi başlattı

Turgutlu Emniyet Müdürlüğü, hazırladığı “Çayınızı içmeye geldik” projesiyle vatandaşları ev, işyeri ve sosyal mekanlarda ziyaret ederek ziyaret ederek karşılaştıkları sorun ve taleplerini kaydedip, önerilerini dinliyor.

Turgutlu İlçe Emniyet Müdürü Volkan Parıldar yaptığı açıklamada projenin hayata geçmesi ile ilçedeki suç oranlarının asgariye indirilmesini hedeflediklerini söyledi.

Vatandaşların son derece duyarlı olduğunu, projeye olumlu baktığını aktaran Parıldar, şöyle konuştu: “Çayınızı içmeye geldik projesi hali hazırda ön çalışmaları devam eden bir projedir. Proje kapsamında farklı yaş guruplarından vatandaşlarımızı değişik noktalarda trafik ve asayişle ilgili talep ve önerilerini yerinde alıyor, anından ya da en kısa sürede çözümüne yönelik çalışma başlatıyoruz. Bugün projenin ilk ayağını gerçekleştirdik. Vatandaşlarımızın proje ile ilgili memnuniyetleri bizi de memnun etti. Turgutlu’da suç oranlarının minimize edilmesi noktasında faydalı olacağı inancındayız.”

Ekipler ayrıca, ziyaret ettikleri yerlerde vatandaşlara, çocuk istismarı, çocuk işçi ve sahte para konularıyla ilgilide bilgilendirme yaparak,  broşür dağıtıyor.

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • İBRAHİM
    5 Temmuz 2018 15:51

    Olması gereken ve başarıya ulaşacağına inandığım güzel bir uygulama. TURGUTLU’da yaşayan bir vatandaş olarak bence Ramazan ve Kurban Bayramlarının öncesinde ki 5 gece Arefe gecesi dahil olmak üzere Atatürk Bulvarı saat 20:00 02:00 arası trafiğe kapatılsa trafik problemleri olmayacağı düşüncesindeyim. Herkes ailesi ile rahatça alış veriş yapabilirler.

Bir Yorum Yazın