Turgutlu hızla aşılanıyor

  • Haberin Tarihi: 8 Haziran 2021
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Turgutlu hızla aşılanıyor

Ülke genelinde olduğu gibi Manisa’da da aşı çalışmalarına hız verildiğini belirten İl Sağlık Müdürü Dr. Necip Yemenici Turgutlu’da sabah 09.00 ile gece 12.00 saatleri arasında bin 250 vatandaşın aşı olabileceğini söyledi.
Manisa İl Sağlık Müdürü Dr. Necip Yemenici Turgutlu Devlet Hastanesini ziyaret ederek aşı çalışmalarını yerinde inceledi.
Manisa İl Sağlık Müdürü Dr. Necip Yemenici İlçe Sağlık Müdürü Dr. Bilgehan Hasyiğit ile birlikte Turgutlu Devlet Hastanesini ziyaret etti. Ziyaretinde; hastanede verilen sağlık hizmetlerini kontrol eden Dr. Necip Yemenici ayrıca çalışmalarına hız verilen aşı uygulamalarını inceledi. Aşı olmaya gelen vatandaşlarla da görüşen Yemenici vatandaşların aldıkları sağlık hizmetleri hakkında görüşlerini aldı. Turgutlu İlçesinde “şu an günde 1250 aşı randevusu açıldığını, Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca’nın talimatları ile Aile Hekimlerimiz de aşı çalışmalarına katıldığını belirtti. İnşallah en kısa zamanda Manisa’da tüm vatandaşlarımızı aşılamış olmanın gururunu yaşayacağız” dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın