Turgutlu o skandal hareketi konuşuyor

  • Haberin Tarihi: 13 Eylül 2021
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Turgutlu o skandal hareketi konuşuyor

Turgutluspor’un Pazar günü sahasında oynadığı Bayburt Özel İdarespor maçında yaşanan olaylar Turgutlu’da büyük üzüntü ile karşılandı.

Turgutluspor’un 1-2 mağlup duruma düşmesinin ardından taraftarın istifa çağrısı nedeni ile Turgutluspor Başkanı Taner Kestaneci’nin eşi Bircan Kestaneci’nin taraftara el hareketi yapması ilçede ve camiada tepkilere neden oldu. Taraftarlar: “Böyle bir olay ile ilk kez karşılaştık. Biz sadece takımımızın galip durumdayken 1-2 geriye düşmesine karşı yönetimi istifaya davet ettik. Bu istifa çağrısı sonrasında böyle bir hareket ile karşılaştık ondan sonra ise karşılıklı sert diyaloglar yaşandı. Her taraftar gibi sahasında mağlup olan bir takımın yönetimine gösterilecek tepkiyi gösterdik ancak yapılan hareket çok ayıptır” dediler.
Bu yaşanan olayların sonrasında taraftar stattan çıkarılmış saha dışında da gerginlikler yaşanmıştı.
Öte yandan bu olaylar sonrası kulübe yakın olduğu iddia edilen bazı “sahte sosyal medya” hesaplarının da uzun bir aradan sonra tekrar aktif edilerek yaşanan olayları farklı yönlere çekmesi tepkilerin dozunu arttırdı.
Yaşanan olaylar sonrası Turgutluspor Genel Kaptanı Tolga Seyman: “Öncelikle yaşanan olaylar nedeni ile çok üzgün olduğumu belirtmek isterim. Her iki taraf içinde tatsız ve yakışmayan olaylar yaşanmıştır. Biran önce bu gerginlikten kurtulup takımımızın başarısı için mücadele etmeliyiz” dedi.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın