Turgutlu teşkilatı Kılıçdaroğlu ile bir arada

  • Haberin Tarihi: 11 Temmuz 2019
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Turgutlu teşkilatı Kılıçdaroğlu ile bir arada

CHP Turgutlu İlçe Yönetimi Ankara ziyaretini tamamladı. Ankara’ya giden CHP ilçe Yönetimi bir dizi siyasi temasta bulundu.

İlçe Başkanı Orhan Eratıcı, Gençlik Kolları Başkanı Esin Küçükler, Kadın Kolları Başkanı Yıldız Kutluel ve İlçe yöneticileri önce Anıtkabir’de Atatürk’ün manevi huzuruna çıktılar.Anıtkabir gezisinin ardından TBMM ‘ de CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen ile bir araya gelen kafile önce haftalık grup toplantısına katıldı.Toplantıdan sonra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret edip fikir alışverişinde bulunup meclis genel kuruluna geçtiler.Burada Grup Başkanvekili Özgür Özel, Manisa Milletvekili Vehbi Bakırlıoğlu ve diğer vekillerle görüşen yöneticiler yıllar sonra Turgutlu’da kazanılan yerel seçim sonuçlarının Ankara’da yankılandığını görmenin haklı gururunu yaşadılar.

Ziyareti   değerlendiren CHP Turgutlu İlçe Başkanı  Eratıcı ; yönetim olarak seçim sonrası planladıkları Ankara ziyaretini gerçekleştirdiklerini ve çok önemli siyasi temaslarda bulunduklarını dile getirdi. Eratıcı sözlerini ,öncelikle Ankara ziyaretinde kendimizi evimizde gibi rahat hissetmemizi sağlayan Vekilimiz Sayın Bekir Başevirgen’e,Sayın Bakırlıoğlu’na, Sayın Özel’e ve yoğun programı arasında bizleri ağırlama nezaketini gösteren Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na çok teşekkür ederiz diyerek noktaladı.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın