Turgutlu’da Dünya Çocuk Hakları Günü Futbol Şenliği

  • Haberin Tarihi: 14 Kasım 2019
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Turgutlu’da Dünya Çocuk Hakları Günü Futbol Şenliği

Turgutlu Belediyesi 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü Futbol Şenliği düzenliyor. U11 ve U12 Gruplarının katılacağı şenlikler 20-21-22 Kasım tarihlerinde Irlamaz Spor Vadisi’nde gerçekleşecek.

Turgutlu Belediyesi 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü için futbol şenliği düzenliyor. Turnuvaya Göztepe, Altınordu, Altay gibi önemli takımların altyapı grupları da katılıyor.

Etkinlik öncesi çocuklara seslenen Başkan Akın; ‘’ Her şey siz çocuklarımız için, sizlerin geleceği için. Bizler Turgutlulu olarak, Turgutlu Belediyesi olarak sporu önemsiyoruz, siz çocuklarımıza yatırım yapıyoruz. Amacımız bütün çocuklarımıza sporu sevdirmek ve spora yönlendirmek. Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde hem spor hem de kültürel kurslarımız faaliyetlerine devam etmekte, her geçen gün sayımız artmaktadır. Daha da gelişmek için elimizden gelen ne varsa hep birlikte yapacağız. Ben bu vesileyle, tüm çocuklarımızın 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü’nü kutluyor, turnuvalarda sporcularımıza başarılar diliyorum’’ dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın